+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kinesiotaping Temtex

Klíčová slova: SPORTS TEX, kinesio tape, kinesiotaping, kineziolo

E-mail: seooptimal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?nora 2012

Popis: Kinezio tejpování, sportovní tejpování, kinezio tejpy, klasické tejpovací pásky, elastické tejpy a vše ostatní pro tejpování. Vybíráme pro vás produkty té nejvyšší kvality.Kinezio tejpování, sportovní tejpování, kinezio tejpy, klasické tejpovací pásky, elastické tejpy a vše ostatní pro tejpování. Vybíráme pro vás produkty té nejvyšší kvality.

Web: tejpovani.rehasport.cz

Další související informace

TEMTEX kinesio tape - kin

TEMTEX kinesio tape, kinesiotaping – Zabýváme se importem TEMTEX kinesio tape a vývojem a distribucí produktů pro sportovní terapeuty. Našimi zákazníky jsou především sportovní fyzioterapeuti a maséři, ale i soukromá a státní rehabilitační zařízení.

REHASPORT TRADE

kinesio tape, kinesiotape, tejpy, tejping, bandáže – Import a distribuce produktů pro sportovní terapeuty - kinesiotape, tejpy, bandáže, masážní oleje a lehátka. Jedinečný eshop svého druhu na českém trhu, neváhejte a navštivte náš shop. kinesio tape, kinesiotape, tejpy, tejping, bandáže, masážní oleje, temtex

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.