+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kinesiotaping Temtex

Klíčová slova: SPORTS TEX, kinesio tape, kinesiotaping, kineziolo

E-mail: seooptimal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?nora 2012

Popis: Kinezio tejpování, sportovní tejpování, kinezio tejpy, klasické tejpovací pásky, elastické tejpy a vše ostatní pro tejpování. Vybíráme pro vás produkty té nejvyšší kvality.Kinezio tejpování, sportovní tejpování, kinezio tejpy, klasické tejpovací pásky, elastické tejpy a vše ostatní pro tejpování. Vybíráme pro vás produkty té nejvyšší kvality.

Web: tejpovani.rehasport.cz

Další související informace

TEMTEX kinesio tape - kin

TEMTEX kinesio tape, kinesiotaping – Zabýváme se importem TEMTEX kinesio tape a vývojem a distribucí produktů pro sportovní terapeuty. Našimi zákazníky jsou především sportovní fyzioterapeuti a maséři, ale i soukromá a státní rehabilitační zařízení.

Tejpování a kinesiotaping

tejpovací páska, tejpy, tejpování, kinesiotaping, – Tyto stránky se zabývají tejpovacími metodami jak klasickou tak kinesiotapingem. Nejčastěji se používá ke snížení bolesti a zánětu svalu. Tyto stránky se zabývají tejpovacími metodami jak klasickou tak kinesiotapingem. Nejčastěji se používá ke snížení bolesti a zánětu svalu.

Kinesiotaping kurz

kinesiotaping, kurzy tejpování – Kurz kinesiotapingu - TERAPEUTICKÉ VYUŽITÍ KINESIO TAPU je pořádán již od roku 2009 Bc. Janem Kalistou ze společnosti REHASPORT TRADE s.r.o.. Za tu dobu jsme vyškolili více než 1000 terapeutů z České republiky i Slovenska.

Načítání trvalo -96.84 sekund.