+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kinesiotaping Temtex

Klíčová slova: SPORTS TEX, kinesio tape, kinesiotaping, kineziolo

E-mail: seooptimal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?nora 2012

Popis: Kinezio tejpování, sportovní tejpování, kinezio tejpy, klasické tejpovací pásky, elastické tejpy a vše ostatní pro tejpování. Vybíráme pro vás produkty té nejvyšší kvality.Kinezio tejpování, sportovní tejpování, kinezio tejpy, klasické tejpovací pásky, elastické tejpy a vše ostatní pro tejpování. Vybíráme pro vás produkty té nejvyšší kvality.

Web: tejpovani.rehasport.cz

Další související informace

Kinesiotaping

kinesiotaping, kinesio, kinesiology, temtex, tourm – Kinesiotaping je poměrně nová terapeutická metoda. V ranných 70. letech ji začal rozvíjet japonský chiropraktik dr. Kenzo Kase. Nabízíme nepřeberné množství všech možných pomůcek pro tuto metodu.

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Tejpování a kinesiotaping

tejpovací páska, tejpy, tejpování, kinesiotaping, – Tyto stránky se zabývají tejpovacími metodami jak klasickou tak kinesiotapingem. Nejčastěji se používá ke snížení bolesti a zánětu svalu. Tyto stránky se zabývají tejpovacími metodami jak klasickou tak kinesiotapingem. Nejčastěji se používá ke snížení bolesti a zánětu svalu.

Načítání trvalo 3.0832 sekund.