+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kites4fly

Klíčová slova: kiteboarding,snoukiting, kiteschool, kite kurzy, l

E-mail: info@kites4fly.com

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2008

Popis: Naučíme vás Kiteboarding, Snowkiting nebo Landkiting, doporučíme správné vybavení Vám na tělo. Rádi vám vybrané zboží předvedeme přímo v akci. Pro začínající kitery nabízíme také Kite kurzy v naší kiteschool.

Web: www.kites4fly.cz

Další související informace

Kiteloop.cz

Kite,kiteboarding,kiteloop,kite komunita,kitesurf – Kiteloop.cz je český portál zaměřený na Kiteboarding. Najdete na něm nejnovějši zprávy z tohoto sportu, můžete zde diskutovat s ostatními uživateli, nebo se podílet na obsahu. Kiteloop.cz je naprosto nezávislý kite portál!

Dartshop

Šípkarsky tovar, Šípkarske príslušenstvo, Šípky, L – Dartshop je internetový obchod ponúkajúci šípky a šípkarske príslušenstvo rôzneho druhu. V ponuke nájdete aj produkty CYBERDINE, ktoré patria momentálne na trhu so šipkárskymi prístrojmi k absolútnej špičke.

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Načítání trvalo 0.0684 sekund.