+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KITESPACE - kite videa

Klíčová slova: kite, kiteboarding, kite bazar, videa, filmy

E-mail: mamradmateje@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2011

Popis: Vítejte na fanouškovské stránce o kite sportu KITEBOARDINGu, LANDKITINGu a SNOWKITINGu. Kitespace web je prvním cz pravidelným přispěvatelem o globální kite planetě. Checkujeme pro Vás denně nové filmy, novinky ... od Číny kolem dokola až po Brazílii. A to napříč komerčním světem značek! Publikujem, co se nám líbí, ne co nám káže mamon. Nová kite Movies ze světa každý den. K dispozici také Kite Bazar, Fotogalerie uživatelů... Kdokoli se může stát redaktorem své rubriky (např. kite i nekite filmy, napište po registraci)

Web: www.kitespace.cz

Další související informace

Kiteboarding

Snowkite, kiteboard, snowkiting, kiteboarding – Kiteboarding, snowboarding, snowkiting, adrenalinové sporty. Kurzy kiteboardingu, snowkitingu a snowboardingu, prodej snowkitů a snowboardů. Snowkite, kiteboard, kitesurf, ski, snowboard, kite, Reef, Nidus, takoon, Roxa, snow kite.

Kite kurz

Kite,kiteboarding,kitesurfing,kiteboard,kitesurf – Naše škola se specializuje na výuku kiteboardingu. Od roku 2004 působíme na ostrově Fuerteventura, kde jsou ideální podmínky pro tento sport. Rozlehlé pláže z jemného písku, laguna s plytkou vodou, stabilní vítr, který vane od dubna do srpna téměř každý den nám umožňují kvalitní a rychlý postup ve výuce.V roce 2007 jsme vytvořili další české kiteboardingové centrum v Brazílii poblíž světoznámého letoviska Fortaléza.

Načítání trvalo 0.0736 sekund.