+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KITESPACE - kite videa

Klíčová slova: kite, kiteboarding, kite bazar, videa, filmy

E-mail: mamradmateje@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2011

Popis: Vítejte na fanouškovské stránce o kite sportu KITEBOARDINGu, LANDKITINGu a SNOWKITINGu. Kitespace web je prvním cz pravidelným přispěvatelem o globální kite planetě. Checkujeme pro Vás denně nové filmy, novinky ... od Číny kolem dokola až po Brazílii. A to napříč komerčním světem značek! Publikujem, co se nám líbí, ne co nám káže mamon. Nová kite Movies ze světa každý den. K dispozici také Kite Bazar, Fotogalerie uživatelů... Kdokoli se může stát redaktorem své rubriky (např. kite i nekite filmy, napište po registraci)

Web: www.kitespace.cz

Další související informace

KITESURFING SCHOOL

kite, kite kurzy, kiteboarding, snowkiting – KITESURFING SCHOOL - Specializujeme se na kite kurzy a snowkiting kurzy pro začátečník a pro pokročilé. Instruktoři IKO a profi-team rideři, individuální výuka od těch nejlepších rideru v ČR, kiteboarding a snowkiting kempy v zahraničí.

Kite kurzy - Kite4fun - kiteboarding, snowkiting

kite kurzy, kite, kiteboarding, snowkiting, landki – KITE4fun kite škola, která naučí kitovat. Kite instruktor a zároveň nejlepší kiter v ČR. Začátečnické kite kurzy až po speciální kite kurzy dle vašich představ. Profi kite škola. Kite kurzy - Kite4fun - kiteboarding, snowkiting

Kiteoutlet

kite, bestkiteboarding, kiteboarding, – Prodej kiteboardingováho vybavení - kity, kiteboardy, doplňky od firem Best, Cabrinha, Mystic a dalších. Garance nejnižší ceny! Dále nabízíme kurzy kiteboardingu během zimní sezóny na prosluněných plážích na Kapverdách.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.