+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klub adrenalinových sport

Klíčová slova: paragliding kury parasutismus adrenalin kiting

E-mail: tomas.lednik@jemm.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2009

Popis: Kurzy paraglidingu - výuka pod vedením českých reprezentantů a zkušených instruktorů. Klub adrenalinových sportů - paragliding, parašutismus, kiting, speedriding, BASE jumping. Eshop - prodej sportovního vybavení pro tyto sporty.

Web: www.jemm.cz/

Další související informace

KiteSeason

kite, kiting , kite kurzy, kiteboarding, snowkitin – KiteSeason nabízí kite kurzy se zaměřením na kiteboarding, snowkiting a landkiting. Kurzy jsou zaměřeny na bezpečné zvládnutí kitu, který se bez zkušeností může stát nebezpečnou zbraní. Kromě kurzů v ČR se pořádají pravidelné kite tripy za větrem do zahraničí.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 0.0769 sekund.