+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kulturistika.tv

Klíčová slova: kulturistika,fitness,powerlifting,fight club

E-mail: info@kulturistika.com

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2009

Popis: Videoportál, který se zabývá kulturistikou, fitness, powerliftingem bojovými sporty, kickboxem a pod. Denně přidáváme nová videa. neváhejte a přijďte navštívit náš videoportál. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Web: www.kulturistika.tv

Další související informace

Fitness Praha

fitness, praha, posilovna – Profesionální fitness s rodinnou atmosférou. Vyškolený personál Vám rád poradí ve Vašich začátcích a doporučí osobního trenéra, který je nezbytný pro splnění Vašich vysněných cílů a který se bude zabývat jen Vámi a pomůže překonat jakékoli překážky.

Kreatin, gainery atď.

fitness,body fitness,doplnky vyživy,kulturistika – Predaj fitness príslušenstva a širokého sortimentu výživových doplnkov pre športovcov ako proteiny, gainery, atď a to s častými zľavami. Užitočné informácie pre aktívnych, ale aj pasívnejších športovcov.

Anabolické steroidy

anabolické steroidy,kulturistika,fitness,anaboliká – Táto stránka je určená pre tých, ktorí sa vážne venujú kulturistike alebo iným silovým športom a rozhodli sa pre užívanie anabolických steroidov (AS) a im podobných látok, aby si tak zlepšili svoju postavu, či dosiahli lepšie umiestnenie na súťaži. Užívanie AS prináša so sebou určité riziko poškodenia zdravia a každý by si mal sám dobre zvážiť, či mu zvýšenie výkonnosti za to stojí. Cieľom autora nie je navádzať vás na užívanie AS alebo iných podporných látok. Ak ste sa rozhodli pre ich užívanie, je to vaše rozhodnutie a taktiež vaša osobná vec.

Načítání trvalo 0.0667 sekund.