+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kulturistika

Klíčová slova: kulturistika,posilování,fitness

E-mail: suplements@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2012

Popis: Stránky jsou určeny především pro zájemce o kulturistiku, posilování, fitness, bojové sporty atd. Naučte se správné techniky provedení cviku ať je váš trénink, co nejintenzivnější a netrávíte čas v posilovně zbytečně. Jaké jsou nejlepší cviky a jak se správně stravovat? To vše se u nás dozvíte!

Web: www.kulturistika.name

Další související informace

Anabolické steroidy

anabolické steroidy,kulturistika,fitness,anaboliká – Táto stránka je určená pre tých, ktorí sa vážne venujú kulturistike alebo iným silovým športom a rozhodli sa pre užívanie anabolických steroidov (AS) a im podobných látok, aby si tak zlepšili svoju postavu, či dosiahli lepšie umiestnenie na súťaži. Užívanie AS prináša so sebou určité riziko poškodenia zdravia a každý by si mal sám dobre zvážiť, či mu zvýšenie výkonnosti za to stojí. Cieľom autora nie je navádzať vás na užívanie AS alebo iných podporných látok. Ak ste sa rozhodli pre ich užívanie, je to vaše rozhodnutie a taktiež vaša osobná vec.

Fitness Praha 4 - Fitness

fitness, posilovna, fitness centrum, fitness Praha – Na Praze 4 naleznete velké množství fitness center a je pouze na Vás, které si vyberete. Zda to fitness, které je Vašemu bydlišti nebo pracovišti nejblíže, nebo které Vás zaujme po shlédnutí webových stránek.

S Fitness Pardubice

fitness, pardubice, fitcentrum, funkční trénink – S-Fitness Pardubice nabízí profesionální služby osobního trenéra s 20-ti lety zkušeností, v příjemném prostředí privátního fitness centra. Garantujeme individuální přístup, funkční tréninky, cvičební programy pro každého, výživové doplňky i masáže.

Načítání trvalo 0.1782 sekund.