+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lanškrounská Kopa

Klíčová slova: Kopa, Lanškrounská Kopa, Lanškroun, turistika

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2009

Popis: Tradiční dálkový pochod pořadaný každoročně Klubem českých turistů Lanškroun. Součástí Kopy jsou i cyklotrasy a trasy pro in-line bruslaře. Nejkratší trasa je vhodná i pro vozíčkáře. Trasy vedou Lanškrounem a jeho okolím.

Web: www.lanskrounskakopa.cz

Další související informace

Pilates M yoga Liberec

pilates, yoga, cvičení, reformer, Míša Nováková, – Cvičení pilates a yogy v Liberci. Certifikovaný pilates instruktor Míša Nováková Vás vítá v novém studiu pilates M yoga. Nabízíme cvičení na stroji reformer. Cvičení pro harmonii těla i ducha. Přijďte si zacvičit.

Jízdní horská a dětská ko

Jízdní kola, dětská kola, horská kola, cyklo doplň – Prodáváme kvalitní jízdní kola od roku 1993. Specializujeme se na všechny druhy jízdních kol. Od dětských kol až po klasická horská kola. Na e-shopu si můžete objednat z našeho sortimentu jízdních kol a to rychle bez registrace.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Načítání trvalo 0.3937 sekund.