+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lanškrounská Kopa

Klíčová slova: Kopa, Lanškrounská Kopa, Lanškroun, turistika

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2009

Popis: Tradiční dálkový pochod pořadaný každoročně Klubem českých turistů Lanškroun. Součástí Kopy jsou i cyklotrasy a trasy pro in-line bruslaře. Nejkratší trasa je vhodná i pro vozíčkáře. Trasy vedou Lanškrounem a jeho okolím.

Web: www.lanskrounskakopa.cz

Další související informace

Nohejbal Ceska Trebova

Nohejbal, Ceska Trebova – Stranky venujici se nohejbalu v Ceske Trebove a okoli, turnaje, treninky domluva pomoci jednoducheho chatu primo na prvni strance. Stabilni zakladna nohejbalovych uzivatelu, kazdy je vitan , stavte se a dejte o sobe vedet

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

Outdoor Zóna

outdoor, sport, cyklo, turistika, vybavení – OutdoorZóna je internetový magazín ze světa sportu a outdooru, který své návštěvníky informuje o sportovních aktualitách či zajímavých outdoorových produktech. Outdoor Zóna informuje o slevách a akcích na sportovní vybavení.

Načítání trvalo 0.0882 sekund.