+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lanškrounská Kopa

Klíčová slova: Kopa, Lanškrounská Kopa, Lanškroun, turistika

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2009

Popis: Tradiční dálkový pochod pořadaný každoročně Klubem českých turistů Lanškroun. Součástí Kopy jsou i cyklotrasy a trasy pro in-line bruslaře. Nejkratší trasa je vhodná i pro vozíčkáře. Trasy vedou Lanškrounem a jeho okolím.

Web: www.lanskrounskakopa.cz

Další související informace

Pravidla pro lyžaře

pravidla lyžování, lyžaři, turistika, sport – Základní pravidla která by měl lyžař dodržovat nejen na sjezdové trati. Intormace pro turisty o tom jaké jsou druhy sněhu, stav počasí nejen na horách, informační centra, odkazy na sjezdovky a lyžařské areály.

Jízdní kola s tradicí

kolo, jízdní kolo, horské kolo, dětské kolo, – Prodáváme a servisujeme jízdní kola veškerého zaměření již více než 20 let. V našem sortimentu jsou kola zejména horská, crossová, trekingová, silniční, městská, cestovní a dětská včetně koloběžek a odrážedel.

Dětské-lyže.cz

Blizzard, Rossignol, Roxy, Giro, Nordica, Tecnica – Eshop se specializuje na lyže, snowboardy, helmy, běžky, lyžařské boty, lyžařské brýle, cyklistické přilby, batohy, hodinky, běžecké lyže značek: ATOMIC, BLIZZARD, ROSSIGNOL, ROXY, SPORTEN, Elán, CAMELBAK, FLOW, GRAVITY, GIRO, Fischer, Nordica, TECNICA, SALICE, BURTON, Carrera, SUUNTO, POLAR, Casio, DEUTER, BOTAS, Salomon, BELL, DALBELLO, ALPINA, Dynastar, Fischer. Provozujeme servis lyží a snowboardů, půjčovnu lyží, snowboardů a běžek.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.