+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laubr.cz

Klíčová slova: rotoped,

E-mail: info@duoweb.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. prosince 2009

Popis: Široká nabídka fitness zařízení pro domací i náročné sportovce za skvělé ceny. Nabízíme rotopedy, ellipticaly, posilovací stroje, dále potřeby pro turistiku - stany, spacáky, a pro míčové hry, letní a zimní sport - kolečkové brusle,stolní tenis, sáňky,...

Web: www.laubr.cz

Další související informace

Penzion Selský Dvůr v Polici nad Metují

Penzion Selský Dvůr,ubytování v Polici nad Metují – Uprostřed CHKO Broumovsko u Adršpašských a Teplických skal je k dispozici celoroční celoroční ubytování v celkem sedmi pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pět pokojů má vlastní sociální zařízení a menší kuchyňský kout, kde je lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice.Další dva pokoje jsou v podkroví penzionu. Jeden dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a jeden třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením na chodbě hned vedle pokoje. V ceně ubytování je bohatá snídaně. Hosté mohou využít nabídky našeho baru. 500 m od penzionu je nově otevřená restaurace. V celém penzionu je přísný zákaz kouření. Pobyt domácích zvířat není možný.U penzionu je parkoviště.

Penzion Javořina v Uherském Brodě

Penzion Javořina,ubytování v Uherském – Penzion Javořina v Uherském Brodě se nachází v blízkosti centra Uherského Brodu, který je jednou z bran do Bílých Karpat a Luhačovického Zálesí.Prostorné a světlé pokoje penzionu Javořina v jsou standardně vybavené lůžky, křesílky, stolkem, TV, minibarem. Na některých pokojích možno zajistit přistýlku. Každý pokoj má vlastní WC a sprchu.Stravování v penzionu není zahrnuto v ceně ubytování, na vyžádání předem lze zajist snídaně v kavárně naproti penzionu, další stravování je možné pouze v restauracích v centru města.Všem klientům penzionu Javořina je k dispozici vkusně upravená, obytná a okrasná zahrada s altánem s posezením uprostřed.

Penzion V Podzámčí v Moravské Třebové

Penzion V Podzámčí ,ubytování v Moravské – Penzion V Podzámčí se nachází v Moravské Třebové v klidném romantickém prostředí sousedícím se zámeckým parkem a zámkem.Pokoje jsou běžně vybaveny vlastním sociálním zařízením sprchou, WC a umyvadlem .Penzion V Podzámčí v Moravské Třebové nabízí pro hosty stravování v nekuřácké restauraci. Pochutnat si můžete na domácí i mezinárodní kuchyni. Určitě budete spokojeni.Internetové připojení je samozřejmostí. Parkování u Penzionu.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.