+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Let balónem jako dárek

Klíčová slova: let, balónem, dárek

E-mail: netmind2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2011

Popis: Objednejte vyhlídkový let balónem jako dárek a potěšte své nejbližší originálním dárkem, na který budou ještě dlouho a s radostí vzpomínat. Let balónem jako dárek startuje z různých míst po celé České republice.

Web: www.let-balonem-darek.cz

Další související informace

Hotel Radešín

Vysočina, zážitek, dárek, levné ubytování, balon – Hotel Radešín nabízí velmi pěkné a levné ubytování na Vysočině v oblasti Žďárské vrchy. V hotelu je restaurace a vhodné prostory pro pořádání školení, oslav, svateb, setkání a jiných slavnostních událostí. Vyhlídkové lety balónem nad Vysočinou.

Vyhlídkové lety balónem

vyhlídkové, lety, balónem – Podívejte se na svět z ptačí perspektivy a užijte si pocit naprosté volnosti. Vyzkoušejte Vyhlídkové lety balónem! Odpoutejte se od zemské přitažlivosti a nechte se pozvolna unášet větrem k slunnému obzoru.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Načítání trvalo 0.2126 sekund.