+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letecká společnost

Klíčová slova: adrenalinové sporty, tandemové seskoky, padák, par

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2013

Popis: Jsme sdružení zabývající se adrenalinovými sporty, tandemovými seskoky,výcvikem parašutismu. Připravujeme kurzy, nejrůznější kulturní akce, expedice a setkání pro naše členy i širokou veřejnost. Dokážeme Vám zprostředkovat neuvěřitelné zážitky.

Web: www.lsd-trip.cz

Další související informace

Tandemový seskok

tandemový seskok, tandemové seskoky, tandem,tandem – Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život. Vyzkoušejte tandemové seskoky padákem s profesionály a skočte si bezpečně ! Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život. Vyzkoušejte tandemové seskoky padákem s profesionály a skočte si bezpečně ! Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život.

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

Načítání trvalo 0.1931 sekund.