+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LevnýSport.cz

Klíčová slova: kola author, author, kola gt, horska kola, kola

E-mail: martin.lukac@levnysport.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2008

Popis: On-line prodejce lyží (Atomic, Fischer, Volkl, K2), jízdních kol (Author, GT, Rock machine, Mongoose, KTM, Schwinn, 4Ever), fitness (Kettler), střešních nosičů a autoboxů (Thule, Jetbag, Neumann), sportovního oblečení a dalšího sportovního vybavení. Celoroční akce a výprodeje. Možnost individuálního seřízení a vyzvednutí ve 3 kamenných obchodech.

Web: www.levnysport.cz

Další související informace

Horská kola 2009

horská, kola, 2009 – Katalog nejnovějších horských kol pro rok 2009. Kola levných značek a až po kvalitní a dobře ceněné kola od GT, Merida, Autor. Informujte se o vašem vybraném kola u nás.Kolo je jedním z nejoblíbenějších dopravních prostředků. Kola používáme každý den, ať už jde o horská kola, silniční kola nebo jízdní kola.

Dušek Brothers

Tomáš Dušek, Patrik Dušek, horská kola, cyklistika – Tomáš Dušek a Patrik Dušek, závodně se věnujeme především vytrvalostním sportům jako jsou horská kola, duatlon, běh, xterra, triatlon. Na webu DusekBrothers.com uvádíme naše výsledky, fotogalerie, závody, kola, sponzory, tréninky, soustředění, reporty ze závodů. Tomáš Dušek, Patrik Dušek, horská kola, cyklistika, silniční kola, olympijský triatlon, xterra, časovka, duatlon, aquatlon, závody MTB, trénink, soustředění, technika, sponzoři, fotogalerie, výsledky, reporty, reportáže, maraton, cross country, MX, XC, posilovna, plavání, běžky, běh, sport, vytrvalostní, silový, výkonnostní, masáž, kontakt, produkty, bazar, český pohár, světový pohár, evropský pohár, mezinárodní závody

Seskok padákem

seskok, padákem – Máte odvahu vyskočit z letícího letadla čtyři kilometry nad zemí, padat volným pádem a následně hladce přistát? Vyzkoušejte tedy seskok padákem a užijte si adrenalinovou zábavu. Seskok padákem je také skvělým a originálním dárkem.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.