+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Londýn 2012 LOH

Klíčová slova: londyn 2012,loh,letni olympijske hry,olympiada,201

E-mail: people4net@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2011

Popis: Londýn 2012 bude hostit již XXX. ročník letních olympijských her. Letní olympijské hry Londýn 2012 budou zahájeny ve čtvrtek 26. července 2012 a olympijský oheň uhasne v neděli 12. srpna 2012. Letní olympijské hry Londýn 2012 - informace.

Web: www.letni-olympijske-hry-londyn-2012.cz

Další související informace

Cviky na míči

cviky na míči,míč,cvičící míč,cviky,boky,stehna,br – Jelikož míč působí velice dobře na naše zádové svalstvo, jsou cviky na míči vhodné zejména pro bolavou páteř. Cviky na míči jsou vhodné pro kažého, od dětí po důchodce i pro těhotné ženy. Cviky na míči vhodné zejména pro bolavou páteř.

Osobní trenér fitness

osobní, trenér, fitness, Praha, posilovna, BBC, bo – Profesionální osobní trenér fitness nabízí vedení při budování Vaší postavy, snižování nadváhy. Doporučí jídelníček, dozorem nad cviky zajistí, že budete lépe vypadat a ještě lépe se cítit. Cvičením posílíte svalstvo, odstraníte bolest zad a krku.

Fitness Praha 1

fitness,praha,1,v,praze,centru,prahy,václavské nám – V centru Prahy jsme Vám schopni velmi pomoci službami fitness, které se vztahují zejména na protáhnutí celého těla.Podívejte se na naši sestavu powerjógy. Pozdrav slunci je základní sestava poloh, která Vás provází téměř celou lekcí powerjógy.

Načítání trvalo 0.0708 sekund.