+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Luna Rossa chyty a stěny

Klíčová slova: lezecké chyty, lezecké stěny

E-mail: luna@lezec.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2009

Popis: Výroba a pronájem umělých horolezeckých stěn z překližky a z laminátu. Výroba a prodej umělých lezeckých chytů ve třech materiálových variantách. Montáž lanových překážek. Lezecké chyty je možné zakoupit v našem e-shopu.

Web: luna.lezec.cz

Další související informace

Truhlarstvi

nábytek, kuchyně, výroba nábytku,obývací stěny – Naše specializace je především v navrhování a výrobě kuchyní, vestavěných skříní, koupelnových setů, nábytku kancelářský nábytek, nábytek do dětských a obývacích pokojů, ložnic a předsíní a nejrůznějších doplňků

Žaluzie pro Váš domov...

žaluzie,vzorníky,sítě proti hmyzu,japonské stěny – Nabízíme horizontální a vertikální žaluzie, sítě proti hmyzu a japonské stěny přímo od českého výrobce. Vše s profesionální montáží a záručním i pozáručním servisem. Na výběr máte velké množství barev, dekórů i látek. Prostě vše co hrdlo ráčí. :-) Navštivte naše stránky a uvidíte.

Nábytek do obýváku

nábytek, obývák, obývací stěny – Vybírejte u nás. Obývák patří mezi nejdůležitější místnosti bytu hned vedle ložnice a kuchyně. Při zařizování obývacího pokoje je dobré začít nábytek vybírat od velkých kusů jako jsou například sedačky a podle nich pak najt doplňky.

Načítání trvalo 0.0672 sekund.