+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Luna Rossa chyty a stěny

Klíčová slova: lezecké chyty, lezecké stěny

E-mail: luna@lezec.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2009

Popis: Výroba a pronájem umělých horolezeckých stěn z překližky a z laminátu. Výroba a prodej umělých lezeckých chytů ve třech materiálových variantách. Montáž lanových překážek. Lezecké chyty je možné zakoupit v našem e-shopu.

Web: luna.lezec.cz

Další související informace

Obývací stěny

Obývací stěny – Vše na téma obývací stěny. Obývací stěna patří mezi hlavní vybavení obývacích pokojů. Veškeré informace, historie, obrázky, účel a spoustu dalších informací o obívacích stěnách. To vše a mnohem více na této stránce.

Discont nábytek

edací soupravy,koupelnový nábytek,obývací stěny – Prodáváme sedací soupravy,koupelnový nábytek,obývací stěny,postele, dětský nábytek,ložnice,zahradní nábytek,kuchyně,konferenční stolky,stoly,židle,předsíňe,pohovky,kancelářský nábytek, křesla, pc stolky,bytové doplňky,levný nábytek,kožené sedací soupravy,obývací stěny,zrcadla,skříňe,komody,taburety,kancelářské židle. Spolehlivost a kvalitní servis.

Lukáš Vágner - Inferis

žaluzie, rolety, markýzy, japonské posuvné stěny – Prodej, projekce a montáž stínící techniky. Dodáváme žaluzie, rolety, japonské posuvné stěny, markýzy. Servis, poradenství, spolupráce s architekty. Používáme výrobky pouze od renomovaných českých a zahraničních výrobců, kde je zaručena kvalita, funkčnost a moderní design.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.