+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lyžovačka v Rakúsku

Klíčová slova: lyýovačka v rakúsku, lyžovanie

E-mail: jana.privoznikova@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2011

Popis: Tipy na populárne lyžiarske strediská v Rakúsku, kde si určite užijete dobrú lyžovačku.cPraktické informácie ohľadom lyžovačky v Rakúsku. Informačná stránka, ktorá sa špecializuje na lyžovanie v rakúskych alpách.

Web: lyzovackavrakusku.blogspot.com

Další související informace

Praca a brigady v Rakusku

praca v rakusku, praca, zamestnanie, brigady – Kompletné a praktické informácie o hľadaní práce v Rakúsku – život a práca v Rakúsku. Zaujímavé tipy a rady na hľadanie práce v Rakúsku a vo Viedni. Informácie o podmienkach vyžadovaných pre prácu opatrovateľky v Rakúsku. Zoznam rakúskych pracovných portálov

Opatrovanie Rakusko

Opatrovanie v Rakúsku, Opatrovanie Rakusko, Opatro – Chcete sa vydať do zahraničia za prácou, ale neviete čo čakať? Prinášame pre vás informácie o tom, ako to funguje pri strážení a opatrovanie detí v Rakousku. Čo všetko budete potrebovať a ako je práca platená.

Pension City v Plzni

Pension City,ubytování v Plzni,ubytovani,Plzeň, – Nabízíme Vám ubytování v zavedeném penzionu CITY v klidné části historického jádra města Plzně. Pension nabízí ubytování ve 12 pokojích s 22 lůžky v krásné budově ze 17. století, Každý pokoj je vybaven sprchou, umyvadlem, WC, telefonem, TV/SAT. WiFi připojení a bohaté snídaně formou švédských stolů. Provozní doba recepce je Provozní doba recepce je 24 hodin. V bezprostřední blízkosti penzionu si můžete vybrat z bohaté nabídky restaurací např.: U Salzmanů, U Mansfelda, Gondolla, pivnice Na Parkáně, Na Spilce a jiné.Výbornou dostupnost má i nejpopulárnější plzeňská atrakce pivovar Pilsner Urquell. Možnost parkování je přímo před penzionem nebo ve 3 minuty pěšky vzdáleném nově otevřeném parkovacím domě.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.