+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lyžovačka v Rakúsku

Klíčová slova: lyýovačka v rakúsku, lyžovanie

E-mail: jana.privoznikova@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2011

Popis: Tipy na populárne lyžiarske strediská v Rakúsku, kde si určite užijete dobrú lyžovačku.cPraktické informácie ohľadom lyžovačky v Rakúsku. Informačná stránka, ktorá sa špecializuje na lyžovanie v rakúskych alpách.

Web: lyzovackavrakusku.blogspot.com

Další související informace

Gurmania Hotel v Pelhřimově

Gurmania Hotel ,ubytování v – Hotel Gurmania se nachází v obci Starý Pelhřimov v Pelhřimově.Hotel nabízí ubytování ve dvanácti útulných dvou až tří lůžkových pokojích. Pokoje jsou standardně vybaveny televizí se satelitními stanicemi, chladničkou a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Na každém pokoji je možno se zdarma připojit na internet pomocí wifi připojení.Hotel Gurmania v Pelhřimově nabízí starvování ve své restauraci, kde si můžete vychutnat domácí i mezinárodní speciality, nebo jen tak posedět u nějakého dobrého drinku či vínka.

Hotel Rose v Břeclavi

Hotel Rose,ubytování v Břeclavi,ubytovani,Břeclav, – Hotel Rose najdete v klidné části, nedaleko centra města Břeclav.V jeho těsné blízkosti se nachází letní koupaliště a krytý bazén.Hotel Rose v Břeclavi nabízí ubytování pro 65 osob ve dvaceti dvoulůžkových pokojích,, třech 2–4 lůžkových pokojích a 2 apartmánech pro 4–6 osob. Každý pokoj je vybaven sprchou, fénem, WC, telefonem a připojením na internet. Na recepci je pro hotelové hosty k dispozici trezor, non stop bar, půjčovna kol, fax, kopírování.Součástí hotelu Rose v Břeclavi je také restaurace a pivnice.Součástí hotelu Rose v Břeclavi je kongresová místnost pro 40-45 osob, vhodná pro pořádání seminářů a školení.

Načítání trvalo 2.3402 sekund.