+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lyžování Livigno

Klíčová slova: lyžování,livigno

E-mail: do.sveta09@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2009

Popis: Základní informace o lyžařském středisku Livigno. Aktuální počasí, výška sněhu, ubytování v italském Livignu a také nabídka lyžařských zájezdů. Navštivte toto populární italské středisko a užijte si lyžování do systosti.

Web: http:/lyzovanilivigno.info

Další související informace

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Půjčovna lodí Lužnice

Půjčovna lodí Lužnice – Půjčovna lodí Lužnice - Odyseatour s ochotným personálem a dlouholetou vodáckou tradicí půjčování lodí na Lužnici, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Lužnici.

Ski areál Poniklá - Homol

lyžování, skiareál, snowpark, snowboarding – Skiareál Poniklá - Homole se rozprostírá v Krkonoších v nadmořské výšce 500 až 670 metrů. Areál je zaměřen na lyžaře hledající mírné sjezdovky tak i pro pokročilé lyžaře a je ideálním místem pro milovníky lyžování, snowboardignu a zimních radovánek.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.