+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lyžování Rakousko

Klíčová slova: lyžování, rakousko

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2011

Popis: Lyžování Rakousko, odměňte se a udělejte radost sobě i svým blízkým. Rakousko je oblíbené u jednotlivců, párů, i rodin s dětmi. Lyžování v zimě, na ledovcích i v létě. Zažijte aktivní dovolenou v této krásné zemi.

Web: www.lyzovani-rakousko.tv

Další související informace

CK KOPŘIVA TURIST

lyžování,lyžování Itálie,zájezdy – Široká nabídka našich lyžařských zájezdů a pobytů do Itálie a Rakouska. Autobusová doprava i individuální vlastní doprava. Ubytování v hotelech a pensionech s polopenzí. Velké slevy na skipassy.

Ubytování na horách

ubytování,chalupy,orlické,hory,lyžování,turistika, – Rekonstruovaná chalupa se nachází v obci Pěčín, která vzdálená asi 4km od Rokytnice v Orlických h. Chalupa je v klidném místě.Víceúčelové hřiště v Pěčíně (tenis, volejbal, fotbal atp.)Koupaliště Žamberk, Vamberk. Bazén Ústí n.O.,Rychnov n.K..

Chata Jana v Kořenově

Chata Jana,ubytování Kořenov ,ubytovani,lyžování, – Moderní rekreační zařízení, které se nachází na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor, v obci Dolní Rejdice, Ubytovací zařízení je vhodné pro rekreaci rodin s dětmi, pro pořádání škol v přírodě, .Celý areál je na místě, dobře přístupném autem i autobusem. Terén ideální pro běžkaře i sjezdové lyžování (lyžařský vlek je cca 50m od chaty, ) v létě pro pěší turistiku, cykloturistiku i koupání v přírodním bazénu. Chata má vlastní parkoviště.

Načítání trvalo 0.0891 sekund.