+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lyžování Rakousko

Klíčová slova: lyžování, rakousko

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2011

Popis: Lyžování Rakousko, odměňte se a udělejte radost sobě i svým blízkým. Rakousko je oblíbené u jednotlivců, párů, i rodin s dětmi. Lyžování v zimě, na ledovcích i v létě. Zažijte aktivní dovolenou v této krásné zemi.

Web: www.lyzovani-rakousko.tv

Další související informace

Cestovní kancelář SMART t

Alpy, dovolená, rafting, lyžování, Rakousko, Švýca – Lyžování a zimní dovolená - Alpy říjen až červen, Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Francie. Všechna ledovcová střediska. Léto a letní dovolená - zájezdy na kole a cykloturistika, horská turistika, rafting, pobyty Alpy i moře. Specialista na wellness v Alpách

Zell am See

Zell am See, Alpy, Rakousko, Salzbursko, lyžování – Zell am See patří mezi nejnavštěvovanější oblasti celého Rakouska. Najdete tu vše, co si lze představit pod pojmem aktivně strávená dovolená. Lyžování, cyklistika, vysokohorská turistika, ježdění na bruslích, sportovní haly, golfová hřiště i zajímavé památky.

Turistika v zimě

lyžování, lyže, zimní turistika, výlet, sportování – Tipy na výlety také v zimním období pro Českou a Slovenskou republiku. Informace o sportování a lyžování, online odkazy na kamery a informace o sněhové pokrývce. Informační centra, lyžování a spousta informací.

Načítání trvalo 0.0534 sekund.