+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lyžování Rakousko

Klíčová slova: lyžování, rakousko

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2011

Popis: Lyžování Rakousko, odměňte se a udělejte radost sobě i svým blízkým. Rakousko je oblíbené u jednotlivců, párů, i rodin s dětmi. Lyžování v zimě, na ledovcích i v létě. Zažijte aktivní dovolenou v této krásné zemi.

Web: www.lyzovani-rakousko.tv

Další související informace

Turistika v zimě

lyžování, lyže, zimní turistika, výlet, sportování – Tipy na výlety také v zimním období pro Českou a Slovenskou republiku. Informace o sportování a lyžování, online odkazy na kamery a informace o sněhové pokrývce. Informační centra, lyžování a spousta informací.

Ubytování na horách

ubytování,chalupy,orlické,hory,lyžování,turistika, – Rekonstruovaná chalupa se nachází v obci Pěčín, která vzdálená asi 4km od Rokytnice v Orlických h. Chalupa je v klidném místě.Víceúčelové hřiště v Pěčíně (tenis, volejbal, fotbal atp.)Koupaliště Žamberk, Vamberk. Bazén Ústí n.O.,Rychnov n.K..

Apartmán-penzion České Budějovice v Českých Budějovicích

Apartmán-penzion České Budějovice,ubytování v – Nekuřácký Apartmán penzion České Budějovice poskytuje ubytování v centru Českých Budějovic. Svým hostům nabízí příjemné a komfortní ubytování v apartmánech o velikosti 20 až 40m2 .Každý apartmán zahrnuje své vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku s možností vaření, ve které jsou samozřejmostí lednička, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuchyňské nádobí a jídelní vybavení pro 4 osoby.. Přestože jsou apartmány vybaveny kuchyňkami, můžete využít nabídky naší partnerské restaurace, která je pouhých 100m od penzionu.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.