+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Magazín aktivního stylu

Klíčová slova: fitness

E-mail: fitactive@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2012

Popis: Jste příznivcem fitness a aktivního stylu? Tak přímo vám je určený internetový magazín Fitactive.cz, který přináší informace ze světa cvičení a zdravého životního stylu. Rozhovory, návody a recepty na jednom místě.

Web: www.fitactive.cz/

Další související informace

Fitness shop

fitness, fitness shop, fitness doplňky – Internetový obchod Fitness shop - Velkoobchod. Fitness shop doplňky a výživa : široká nabídka fitness výživy. Široký výběr pro aerobik fitness kulturistiku-bodybuilding. Originální vybavení pro Vaše domácí fitness. Extrémní slevy až 60% oproti kameným obchodům na fitness doplňky.

Fitness Praha 4 - Fitness

fitness, posilovna, fitness centrum, fitness Praha – Na Praze 4 naleznete velké množství fitness center a je pouze na Vás, které si vyberete. Zda to fitness, které je Vašemu bydlišti nebo pracovišti nejblíže, nebo které Vás zaujme po shlédnutí webových stránek.

Fitness centrum SWITCHING

fitness, fitness ostrava, cvičení, posilovna – Jsme profesionální fitness centrum působící v Ostravě. Naše fitness centrum se nachází přímo v Kulturním domu Vítkovic. SWITCHING je zcela nová pohybová aktivita pro ženy a muže. Přij´dte si zacvičti - náš trenér vám bude během cvičení k dispozici.

Načítání trvalo 0.0777 sekund.