+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MALÝ DRAK - bojová umění

Klíčová slova: Bojové umění Tai ji Tai chi Shaolin Tábor

E-mail: info@malydrak.com

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2010

Popis: Malý drak je škola bojových umění a tradičních čínských cvičení - Tai ji, qi qong, Lam ga hung kyun - tradiční rodinné jihočínské bojové umění. Zdraví, kondice, sebeobrana. Pravidelná cvičení a semináře v Táboře a okolí.

Web: www.malydrak.com

Další související informace

Kaligrafie.EU

kaligrafie, razítko hankó, logotypy, bojové umění – Hledáte dárek pro vyjímečného člověka? Darujte mu vzkaz jeho duše! Originální překlady jména, osobní razítka Hankó, čínské horoskopy, malé a velké svitky kaligrafie a mnohé další. Hledáte dárek pro vyjímečného člověka? Darujte mu vzkaz jeho duše! Originální překlady jména, osobní razítka Hankó, čínské horoskopy, malé a velké svitky kaligrafie a mnohé další.

Bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování Rostex, kování Rostex, kování – Bezpečnostní kování Rostex: bezpečnostní zámky a bezpečnostní kování Rostex, kliky ke dveřím. Dodáváme bezpečnostní zámky a bezpečnostní kování Rostex, kliky ke dveřím, poštovní schránky i příruční pokladny.

Lymfodrenážní masáže

lymfodrenážní masáže, masáže hlavy, masáže, masáž – Kosmetická lymfodrenážní masáž hlavy, obličeje a krku, relaxace, zdraví, krása a aktivace energie v jednom ošetření. Kosmetická lymfodrenážní masáž hlavy, obličeje a krku patří mezi novodobý úkon v kosmetické praxi, je orientována na lymfatický systém, který stimuluje a tím zlepšuje tok lymfy.

Načítání trvalo 0.0789 sekund.