+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Marc Marquez

Klíčová slova: Marc, Marquez, MotoGP

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2013

Popis: První česká stránka o talentovaném motocyklovém jezdci z týmu Honda Repsol - Marcu Marquezovi. Účastník seriálu MotoGP a vítěz roku 2013. Držitel spousty rekordů. Nejmladší vítěz seriálu MotoGP. Oblíbený španělský závodník.

Web: www.marcmarquez.cz/

Další související informace

Pilates M yoga Liberec

pilates, yoga, cvičení, reformer, Míša Nováková, – Cvičení pilates a yogy v Liberci. Certifikovaný pilates instruktor Míša Nováková Vás vítá v novém studiu pilates M yoga. Nabízíme cvičení na stroji reformer. Cvičení pro harmonii těla i ducha. Přijďte si zacvičit.

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Načítání trvalo 0.4129 sekund.