+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Martin Šimůnek

Klíčová slova: biketrial show, biketrial, reklama, ozvučení

E-mail: Simunek.Martin@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2009

Popis: RE-PRO Martin Šimůnek - jsme firma, zabývající se reklamou a propagací prostřednictvím vrcholového sportu. Nabízíme možnost prezentace na sportovních a reklamních akcích pořádaných po celé ČR. Specializace: biketrial show, biketrial, reklama, ozvučení, mobilní ozvučení ,reklamní poutače, stojany, pořádání sportovních akcí, sportovní akce, speed trial, adrenaline sport, extrémní sporty.

Web: www.re-pro.cz

Další související informace

Godlike.cz - katalog klan

inzerce, reklama, reklamy, reklamních ploch – Katalog klanů a hráčů multiplayer her. Dejte vědět o svém klanu, dejte světu vědět co hrajete a jak to hrajete. Evidujeme téměř všecny multiplayer hry, pokud hrajete nějakou kterou nemáme v databázi, napište nám. Hledejte soupeře, nové hráče do klanu, nebo i nový klan.

Flash Bannery

bannery, baner, reklama, animovane, banners – Tvorba bannerů na zakázku. Flashové bannery od 300Kč. Dynamická animace, která upoutá a přivede uživatele na Vaší stránku. Kvalitní animované bannery a další flashové produkty.Novinka - vytvořte si sami svůj banner a objednejte si ho za 69,- ještě dnes!

Mobilní reklama GoodMedia

Konkávní vozy, Mobilní reklama, Segway, Tiskárna – Zajišťujeme komplexní servis v oblasti venkovní reklamy, se specializací na konkávní vozy, reklamní segway, navigační plochy, reklamy na veřejném osvětlení, billboardy, plachty a to vše včetně kompletní realizace. Stavíme nové plochy a zajišťujeme netypická řešení.

Načítání trvalo 0.0883 sekund.