+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Martin Šimůnek

Klíčová slova: biketrial show, biketrial, reklama, ozvučení

E-mail: Simunek.Martin@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2009

Popis: RE-PRO Martin Šimůnek - jsme firma, zabývající se reklamou a propagací prostřednictvím vrcholového sportu. Nabízíme možnost prezentace na sportovních a reklamních akcích pořádaných po celé ČR. Specializace: biketrial show, biketrial, reklama, ozvučení, mobilní ozvučení ,reklamní poutače, stojany, pořádání sportovních akcí, sportovní akce, speed trial, adrenaline sport, extrémní sporty.

Web: www.re-pro.cz

Další související informace

Reklama obchodům a slevy

slevy, zvýšení tržeb, reklama, zákazníků, zdarma – Získejte slevy na nákup zboží a služeb po celé ČR. Možnost výdělku a reklamy pro firmy zdarma. Nabídněte slevy a získejte více zákazníků. Hledáme nové členy, kteří chtějí ušetřit za své nákupy nebo získat tisíce z obchodního obratu.

Reklama v metru - SANCAR

reklama, metro, sancar, – Nabízíme reklamu v metru. Poskytujeme kompletní profesionální servis. Rychle, levně a efektivně. Zajistíme reklamní plochy, výrobu a instalaci reklamy. Na trhu působíme již 12 let, což našim klientů zaručuje kvalitní služby na nejvyšší úrovni.

Mobilní reklama GoodMedia

Konkávní vozy, Mobilní reklama, Segway, Tiskárna – Zajišťujeme komplexní servis v oblasti venkovní reklamy, se specializací na konkávní vozy, reklamní segway, navigační plochy, reklamy na veřejném osvětlení, billboardy, plachty a to vše včetně kompletní realizace. Stavíme nové plochy a zajišťujeme netypická řešení.

Načítání trvalo 2.6243 sekund.