+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masážní křeslo pro zdraví

Klíčová slova: Panasonic, Sanyo,Profimedica,Interactiv,

E-mail: oto.freyberg@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2014

Popis: Pořiďte si masážní křeslo do obývacího pokoje, či domácích interierů. Je to pohotový masér, který Vám poskytne výbornou masáž pro Vaše záda. Využívaní masážních křesel může preventivně upevňovat Vaše zdraví. Nabízíme masážní křesla ,Panasonic, Sanyo, Profimedica, Vitalax, Interactive, Healer.

Web: www.masazni-relaxacni-kresla.cz/

Další související informace

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Načítání trvalo 0.0704 sekund.