+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MČR a MSR 2008

Klíčová slova: MČR, CK RBB Invest Jindřichův Hradec, cyklistika

E-mail: pekoo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2008

Popis: Cyklistický klub RBB Invest Jindřichův Hradec pro letošní sezónu pořádá závod Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice. MČR letos, v roce 2008, zavítá do jižních Čech a bude se na co dívat!!

Web: mcr.cyklistika2008.cz

Další související informace

Offroad, 4kolky, adrenali

offroad, adrenalin, čtyřkolky, expedice, zážitky – Outdoor action nabízí adrenalinové akce a zahraniční expedice. Vyzkoušejte si jízdu v offradu, čtyřkolkách, paintball či mnoho dalších adrenalinových zážitků, které nabízí Outdoor action. Nabízíme i možnost uspořádat zahraniční expedice!

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Načítání trvalo 0.0936 sekund.