+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ME-SA - taneční studio

Klíčová slova: ME-SA, Ruská 58, Karolína Párová, Praha 10, Ji-Eun

E-mail: karolina@me-sa.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2010

Popis: Nezávislá taneční skupina ME-SA vznikla jako logické pokračování takřka dvouleté spolupráce choreografky JI-EUN LEE a česko-slovenské trojice tanečnic HANY KALOUSKOVÉ, MARTINY LACOVÉ a KAROLÍNY PÁROVÉ.

Web: www.me-sa.cz

Další související informace

Pizza Praha 10 - Hledáte

pizza praha 10, pizzerie v praze, pizzy, pizzu, – Je mnoho pizzerií v lokalitě Praha 10, které Vám pizzu upečou nebo i dovezou. Nabízíme Vám jen ty nejlepší pizzerie z Vašeho regionu.Pizza je oblíbeným jídlem po celém světě. Přejeme Vám dobrou chuť.

Barvy Praha 10

Barvy Praha 10, barvy Praha, laky Praha 10, laky – Barvy Praha 10: laky, barvy, fasádní barvy, barvy a laky na dřevo. Široký sortiment pro malíře, stavební firmy i koncového zákazníka. Barvy Dulux, Primalex, Dissner, Pigrol … Barvy a laky, fasádní barvy pro široké využití, míchání barev.

Výměna autoskla Praha

výměna autoskla Praha 10, výměna autoskla zdarma – Výměna autoskla Praha 10: Autoskla, autofolie, autoskla zdarma, výměna autoskla Praha. Kompletní výměna autoskla zdarma ( výměna bočního, zadního i předního autoskla ) u osobních, užitkových vozidel, nákladních aut a autobusů, Výměna rozbitého autoskla, autofólie, kompletní vyřízení pojistné události

Načítání trvalo 0.0683 sekund.