+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ME-SA - taneční studio

Klíčová slova: ME-SA, Ruská 58, Karolína Párová, Praha 10, Ji-Eun

E-mail: karolina@me-sa.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2010

Popis: Nezávislá taneční skupina ME-SA vznikla jako logické pokračování takřka dvouleté spolupráce choreografky JI-EUN LEE a česko-slovenské trojice tanečnic HANY KALOUSKOVÉ, MARTINY LACOVÉ a KAROLÍNY PÁROVÉ.

Web: www.me-sa.cz

Další související informace

Oresi Praha 10

Oresi, Oresi Praha 10, Oresi Praha – Kuchyně Oresi Praha 10. Kuchyňské studio v Praze 10, značková prodejna kuchyňského nábytku Oresi. Poskytujeme všechny zákaznické služby od poradenství až po montáž kuchyně. Kvalita značky Oresi je podložena 7letou zárukou na dodávané kuchyně.

Pizza Praha 10 - Hledáte

pizza praha 10, pizzerie v praze, pizzy, pizzu, – Je mnoho pizzerií v lokalitě Praha 10, které Vám pizzu upečou nebo i dovezou. Nabízíme Vám jen ty nejlepší pizzerie z Vašeho regionu.Pizza je oblíbeným jídlem po celém světě. Přejeme Vám dobrou chuť.

Parkování Praha 10

Parkování Praha 10, garáže Praha 10, parkování – Parkování Praha 10 – Parkování v kamerově střeženém objektu. Garáže jsou nonstop hlídány bezpečnostním pultem centrální ochrany. Garáže pro osobní tak užitková vozidla a motorky. Možnost dlouhodobé i krátkodobé pronajmutí parkovacích míst.

Načítání trvalo 3.4037 sekund.