+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Medvíďata

Klíčová slova: Berounská medvíďata, berounští medvědi, beroun

E-mail: info@medvidata.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2009

Popis: Stránka věnovaná Berounskému hokejovému týmu malých školáků - Berounská Medvíďata. Na stránkách naleznete fotogalerii, různé novinky z turnajů, výsledky jednotlivých skupin, rozpis ledové plochy a mnoho dalšího...

Web: www.medvidata.cz

Další související informace

Hotel PUK apartmánový dům

hotel penzion ubytování apartmány apartmá beroun – Hotel je určen pro hosty ,kteří hledají klidné a útulné ubytování s osobitou atmosférou.V centru města Berouna najdete náš malý rodinný hotel se sedmi apartmá za náměstím u kostela.Originalitou hotelu je pojmenování prostorných apartmánů podle olympijských měst spojené s úspěchy československého hokeje.Chloubou hotelu je zahrada sevřená městskými hradbami s vířivou vanou a altánkem pro příjemné posezení.

Architekti projektanti

architekti, projektanti, Beroun, architekti Beroun – Jsme spolek projektantů, architektů a stavebních techniků z Berounska. Naše působnost je především na území středních Čech a hlavního města Prahy. Naší hlavní činností je zpracování projektových dokumentací všech druhů staveb a stavebních činností a to od drobných projektů až po zhotovení kompletních projektových dokumentací rodinných a bytových domů všech včetně 3D studii a 3D animací.

Načítání trvalo 2.7392 sekund.