+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MMA, Box, Kick Box a dalš

Klíčová slova: MMA, Box, Kick Box, Muai Thai, Ju Jitsu, Karate

E-mail: marek.mocak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2012

Popis: Vše pro MMA, Box, Kick Box, Muai Thai a spoustu další bojových umění a sportů naleznete na for-fighters.cz. K dispozici máte zboží za nejnižší ceny s nejvyšší kvalitou. K různým druhům zboží lze získat také hodnoté DÁRKY!

Web: www.for-fighters.cz

Další související informace

Osobní trenér fitness

osobní trenér fitness a kulturistiky, fitcentrum, – Jitka Čtvrtečková je osobní trenér fitness a kulturistiky v Neratovicích. Nabízí individuální přístup, komplexní služby - sestavení tréninkového a stravovacího plánu, cvičení s osobním trenérem, konzultace v oblasti stravování a další služby.

HoryShora.Cz

paragliding, tandemový let, – Tandemové lety - Tandemové lety provádíme nejčastěji vzhledem k počasí v období hlavní sezóny od března do října. S náma však můžete absolvovat tento let i v zimním období. Tandemový paragliding - HoryShora.Cz

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.