+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MS v hokeji 2011

Klíčová slova: Ms, hokej, 2011, Slovensko

E-mail: fondil@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2011

Popis: Mistrovství světa, která se odehraje v roce 2011 se bude konat v sousedním Slovensku. Na našich stránkách najdete všechny podstatné informace ohledně hráčů, arén. Nezapomněli jsme samozřejmě ani na českou reprezentaci.

Web: ms-v-hokeji-2011.blogwar.cz/

Další související informace

Hokejbal info - hokejbalo

hokejbal, floorbal, hokej, eshop, vybavení – Hokejbal info - hokejbalový informační server přináší užitečné informace ze světa hokejbalu, hokeje a floorbalu. Najdete zde aktuální informace, články a doporučení s přímým odkazem na specializovaný e-shop s hokejbalovým a hokejovým vybavením.

Různý věci, najděte vše

fotbal, sport, basketbal, badminton, golf, hokej – Najděte vše, co jste chtěli vědět o sportu. Naleznete zde zajímavé informace o oblíbených sportech. Fotbal, lední hokej, golf, box, badminton, basketbal a mnoho dalších. Přijďte se k nám podívat. Zajímavé věci nejen z oblasti sportu.

Český svaz air-hockey

airhockey, vzdušný, hokej – Stránky věnující se nejrychlejšímu stolnímu hokeji na světě. Tento sport vznikl v USA, odtud se však rychle rozšířil do Evropy a také na území ČR kde rekreační i profesionální hráče sdružuje Český svaz Air-hockey.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.