+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MY TOUR GOLF - vše o golf

Klíčová slova: golf ubytování hřiště trenér cvičitel počasí zpráv

E-mail: golf@mytour.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2010

Popis: Na golfovém servreru www.mytour.cz naleznete nejpodrobnější zprávy z golfu, seznam golfových hřišť, drivingů i indoorů, ubytování na golf, počasí na golf, seznam trenérů a cvičitelů golfu, výpočet HCP a mnohé další důležité informace ze světa golfu.

Web: www.mytour.cz

Další související informace

Chorvatsko - ubytování

Chorvatsko, ubytování, ubytování v soukromí – Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Ubytování v soukromí je vynikající volbou pro prožití úchvatné a poklidné dovolené. Čeká vás dovolená plná dobrodružství a nezapomenutelných zážitků v okouzlujícím Chorvatsku.

Penzion Na Veselce

Penzion Na Veselce, penzion, ubytovani – Vítejte na Veselce Penzion se nachází na okraji Brna směr západ. Má výbornou polohu pro návštěvníky BVV (cca 10min jízdy), Grand Prix (5min). Penzion je nově zbudován ve valašském stylu, vše z přírodního dřevěného masivu, tzv. „Zdravé bydlení“. Ke komplexu penzionu také patří hospůdka s výbornou českou kuchyni a dvorní trakt s parkovištěm. Ubytovací kapacita je 23 lůžek se 3-mi přistýlkami ve dvou a tří lůžkových pokojích. Na každém pokoji je k dispozici sociální zařízení (WC, sprchový kout), internet, televize.

Levné letenky Kuba

letenky, Kuba, Praha, levné, ubytování – Chystáte se na svoji další dovolenou na Kubu? Tak to je správné rozhodnutí, protože Kuba je opravdu velice zajímavá země, kde můžete navštívit spoustu zajímavých a nezapomenutelných míst. Kuba navíc leží u moře, a tak si zde najdou svojí oblíbenou činnost i ti, kteří míří na Kubu za koupáním v moři nebo opalováním na pláži. Pokud tedy chcete jet na Kubu, objednejte si letenky na Kubu a leťte tam letadlem, protože je to nejlepší způsob dopravy na Kubu.

Načítání trvalo 3.1394 sekund.