+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Národní házená - TJ Sokol

Klíčová slova: národní házená,házená,tj sokol opatovice,opatovice

E-mail: info@nhopatovice.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2009

Popis: Stránky klubu Národní házené TJ Sokol Opatovice nad Labem. Náš oddíl byl založen v roce 1943 a po celou dobu své existence jeho členové aktivně hrají a propagují tento původní český míčový sport, který v roce 2005 oslavil již 100 leté výročí!

Web: www.nhopatovice.cz

Další související informace

Vlastimil Ježek

Vlastimil Ježek, blob, chobotnice, Národní knihovn – Stránky Vlastimila Ježka, bývalého ředitele Národní knihovny, který prosazuje výstavbu nové budovy Národní knihovny architekta Kaplického a který kandiduje do Senátu v pražské obvodu 24 (Praha 9, 14 a další obce).

České Švýcarsko

národní park, české švýcarsko, turistika – Národní park zahrnuje významný říční přístav v Děčíně, nádherné Zámecké zahrady, soutěsky říčky Kamenice nedaleko Hřenska. Slavné úzké schody ve skalní průrvě u Jetřichovic známé také jako Andělské schody.

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Načítání trvalo 0.0683 sekund.