+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Národní házená - TJ Sokol

Klíčová slova: národní házená,házená,tj sokol opatovice,opatovice

E-mail: info@nhopatovice.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2009

Popis: Stránky klubu Národní házené TJ Sokol Opatovice nad Labem. Náš oddíl byl založen v roce 1943 a po celou dobu své existence jeho členové aktivně hrají a propagují tento původní český míčový sport, který v roce 2005 oslavil již 100 leté výročí!

Web: www.nhopatovice.cz

Další související informace

České Švýcarsko

české švýcarsko, švýcarsko, národní park, park – Národní park České Švýcarsko, turistické informace a zajímavosti. Podrobné informace a detajly ubytování. Přímé kontakty na ubytovatele. Tipy na sportovní a turistické vyžití nejen pro sportovce a turisty.

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Načítání trvalo 2.4369 sekund.