+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nechanice sportovní areál

Klíčová slova: sport

E-mail: reg-nechanice@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2010

Popis: Areál bude tvořit nekrytá zařízení pro sport a rekreaci. Hlavním záměrem, je vybudování sportovní tratě, sloužící pro parkur, cyklokros. V zimních měsícíh bude sloužit k běžkařskému lyžování. V prostoru areálu je dále počítáno s letním kinem.

Web: www.nechanice-sportovniareal.cz

Další související informace

Extreme-sports

Extreme-sports, extremní sporty, Extreme sport – Denně přinášíme aktuality ze světa extrémních sportů jako je MMA, muy thai, motokros, MTA, lyžování a další. Pod naší záštitou funguje také sportovní tým extreme-sports, který trénuje a soutěží v extrémních sportech MMA, muay thai, motokrosu a MTA.

Kola Cove, oblečení Beachbitch pro FR, DH

kola, E-shop, kola Cove, sport – Jsme výhradním dovozcem exkluzivních kol Cove - ručně vyráběná kvalita z Kanady. Dále distribuujeme oblečení tuzemské značky BeachBitch - neotřelé designy v limitovaných malosériových edicích.

Comi sport Hořovice

Comi sport Hořovice, internetový a kamený obchod. – Comi sport Hořovice, internetový a kamený obchod. Specializujeme se na kola lyže a snb.Krom prodeje značek Atomic, Fisher, Pells, Giant a dalších provádíme kompletní servis lyží snb a kol. Lyže si u nás můžete také vypůjčit.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.