+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nechanice sportovní areál

Klíčová slova: sport

E-mail: reg-nechanice@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2010

Popis: Areál bude tvořit nekrytá zařízení pro sport a rekreaci. Hlavním záměrem, je vybudování sportovní tratě, sloužící pro parkur, cyklokros. V zimních měsícíh bude sloužit k běžkařskému lyžování. V prostoru areálu je dále počítáno s letním kinem.

Web: www.nechanice-sportovniareal.cz

Další související informace

www.Obchod-Linda.cz

hračky, kočárky, kola.,tříkolky, koloběžky, sport – Naleznete u nás širokou nabídku sortimentu světových i domácích výrobců hraček, potřeb pro děti i sportovních potřeb. Nabízíme hračky i sportovní potřeby pro všechny věkové kategorie. Zboží je rozděleno přehledně do kategorií, z kterých můžete vybírat. Kategorie vybavení pokojíčků nabízí textilní a dřevěné dekorace barevně sladěné - poličky, věšáčky, závěsy, povlečení, polštářky a mnoho dalších výrobků.

Etva sport - inline shop

Etva sport - inline shop – Jsme internetový obchod, kde můžete nakoupit kvalitní kolečkové brusle. Brusle jsou nastavitelné, hodí se tedy jak pro Vás tak Vaše dítko. S námi sportujte a šetřete. Jsme internetový obchod, kde můžete nakoupit kvalitní kolečkové brusle. Brusle jsou nastavitelné, hodí se tedy jak pro Vás tak Vaše dítko. S námi sportujte a šetřete.

Katalog sportovišť v ČR

Sportoviště, sportovní centrum, sport, hala, sport – Sportoviště.cz nabízí bezplatné registrace do katalogu sportovních center, sportovišť a příbuzných zařízení. Cílem je bezplatná propagace sportovišť na Internetu. Fandové se mohou k registrovaným sportovištím připojit a dostávat informace o novinkách.

Načítání trvalo 1.3411 sekund.