+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

nhlpro.cz - svět NHL

Klíčová slova: nhl hokej kanadsko-americká liga soutěž výsledky

E-mail: marketing@sport-journal.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2009

Popis: Nejčerstvější informace z NHL spolu s nepřeberným množstvím rubrik a statistik - to je hokejový portál nhlpro.cz. Nechybí přehled českých zástupců v nejlepší hokejové lize světa, přestupové spekulace nebo přehled o historii NHL.

Web: www.nhlpro.cz

Další související informace

Grilmánie - soutěž v gril

grilmánie, grilování, zounar, zábava, show, soutěž – Globus Grilmánie je soutěž týmů v grilování o báječné ceny, vítězný tým celostátního finále postupuje do mezinárodní grilovací soutěže. Pro návštěvníky soutěžního dne je připraven bohatý kulturní program, soutěž je koncipována jako Road-show.

Basketbal - proBasket.cz

basketbal mattoni nhl nba soutěže výsledky – Jsi fandou zámořské NBA? Jsi velkým fanouškem Euroligy? Nebo se snad zajímáš o španělskou ACB ligu? Tak jsi na správné adrese! Probasket.cz však nenabízí nejen to. Česká basketbalová jednička dále přináší zpravodajství ze slovenské extraligy, Adriatické lize či polské nejvyšší soutěži. Jako jediní neopomíjíme mládežnický basketbal, jenž má u nás velké zastoupení. Nescházejí ani pravidelné rozhovory s hráči jak Mattoni NBL, tak ligy našich východních sousedů. Patřičným lákadlem jsou také soutěže o hodnotné ceny. Neváhejte a zavítejte na probasket.cz.

Mistrovství světa v lední

hokej, ms hokej, ms hokej 2012, mistrovství světa – Sledujte s námi MS v hokeji 2012 na www.ms-hokej.cz . Pravidelně a aktuálně budeme přinášet program, výsledky, záznamy ze zápasů Českého týmu a také online přenosy v HD kvalitě.

Načítání trvalo 0.0687 sekund.