+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oddil karate Hlinsko

Klíčová slova: karate Hlinsko sebeobrana

E-mail: andrew.adm@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2010

Popis: Oficialni internetove stranky Oddilu karate z Hlinska v Cechah. Oddil se zabyva treninkem karate stylu shotokan a je zarazen do organizace WKF a JKA. Byl zalozen v roce 1985 jako prvni oddil karate v Hlineckem regionu

Web: www.karatehlinsko.ic.cz

Další související informace

Jak se zbavit vrásek

krém na vrásky, vyhlazení vrásek, vichy, vichy nor – Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici. Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici.

MMA, Box, Kick Box a dalš

MMA, Box, Kick Box, Muai Thai, Ju Jitsu, Karate – Vše pro MMA, Box, Kick Box, Muai Thai a spoustu další bojových umění a sportů naleznete na for-fighters.cz. K dispozici máte zboží za nejnižší ceny s nejvyšší kvalitou. K různým druhům zboží lze získat také hodnoté DÁRKY!

ZFP akademie Hlinsko

zfp, zfpa, zfp akademie, zfpa hlinsko, zfp hlinsko – Oficiální webové stránky ZFP akademie Jiřího Preislera. Jedná se o regionální kancelář ZFPA sídlící v Hlinsku, která pro své klienty zajišťuje zprostředkování penzijního připojištění, hypotéčních úvěrů, stavební spoření, pojištění majetku.

Načítání trvalo 0.0755 sekund.