+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oddil karate Hlinsko

Klíčová slova: karate Hlinsko sebeobrana

E-mail: andrew.adm@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2010

Popis: Oficialni internetove stranky Oddilu karate z Hlinska v Cechah. Oddil se zabyva treninkem karate stylu shotokan a je zarazen do organizace WKF a JKA. Byl zalozen v roce 1985 jako prvni oddil karate v Hlineckem regionu

Web: www.karatehlinsko.ic.cz

Další související informace

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění, srovnání, porovnání – Uzavřete si havarijní pojištění po internetu a ušetříte. Srovnání havarijního pojištění různých pojišťoven probíhá online pomocí kalkulačky během sekund a Vy můžete mít havarijní pojištění sjednané během několika minut.

Načítání trvalo 0.0788 sekund.