+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ole.sk - športové potreby

Klíčová slova: stolnotenisové stoly, skateboardy ,rotopedy

E-mail: odkazy@duvlan.com

Datum vloľení do katalogu: 13. srpna 2010

Popis: Internetový predaj športových potrieb pre rôzne športy. Ponúkame stolnotenisové stoly, skateboardy ,rotopedy, bežecké pásy, kolobežky, trampolíny.... Bezplatné doručenie pri objednávkach nad 150 Eur. Dlhoročné skúsenosti.

Web: www.ole.sk

Další související informace

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Načítání trvalo 0.3834 sekund.