+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OmGym - závěsný systém

Klíčová slova: OmGym, jóga, rehabilitace, inverzní terapie

E-mail: mirek@omgym.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2010

Popis: OmGym je cvičební nástroj využitelný v široké škále aktivit. Za pomocí madel a provazů z pevné padákoviny můžete cvičit jógu, posilovat, zavěšovat se vzhůru nohama, relaxovat a léčit páteř. Investujte do svého zdraví! OmGym je celá tělocvična v baťůžku. OmGym je radost z pohybu. Pojďte si s námi užívat jako malé děti, plavně se pohupovat a tančit ve vzduchu. I asány z jógy budou hračkou. Podívejte se na svět třeba vzhůru nohama!

Web: www.omgym.cz

Další související informace

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Dětské-lyže.cz

Blizzard, Rossignol, Roxy, Giro, Nordica, Tecnica – Eshop se specializuje na lyže, snowboardy, helmy, běžky, lyžařské boty, lyžařské brýle, cyklistické přilby, batohy, hodinky, běžecké lyže značek: ATOMIC, BLIZZARD, ROSSIGNOL, ROXY, SPORTEN, Elán, CAMELBAK, FLOW, GRAVITY, GIRO, Fischer, Nordica, TECNICA, SALICE, BURTON, Carrera, SUUNTO, POLAR, Casio, DEUTER, BOTAS, Salomon, BELL, DALBELLO, ALPINA, Dynastar, Fischer. Provozujeme servis lyží a snowboardů, půjčovnu lyží, snowboardů a běžek.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.