+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OmGym - závěsný systém

Klíčová slova: OmGym, jóga, rehabilitace, inverzní terapie

E-mail: mirek@omgym.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2010

Popis: OmGym je cvičební nástroj využitelný v široké škále aktivit. Za pomocí madel a provazů z pevné padákoviny můžete cvičit jógu, posilovat, zavěšovat se vzhůru nohama, relaxovat a léčit páteř. Investujte do svého zdraví! OmGym je celá tělocvična v baťůžku. OmGym je radost z pohybu. Pojďte si s námi užívat jako malé děti, plavně se pohupovat a tančit ve vzduchu. I asány z jógy budou hračkou. Podívejte se na svět třeba vzhůru nohama!

Web: www.omgym.cz

Další související informace

Sázky, tipovaní, tipy

sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, bwin – Diskusní fórum o sázení, tipování, sázkách a kurzovém sázení. Tipy na fotbal, tipy na hokej, tipy na tenis, tipy na basketbal, tipy na NHL, tipy na NBA, tipy na MLB, tipy na skoky na lyžích, tipy na biatlon.

Dětské-lyže.cz

Blizzard, Rossignol, Roxy, Giro, Nordica, Tecnica – Eshop se specializuje na lyže, snowboardy, helmy, běžky, lyžařské boty, lyžařské brýle, cyklistické přilby, batohy, hodinky, běžecké lyže značek: ATOMIC, BLIZZARD, ROSSIGNOL, ROXY, SPORTEN, Elán, CAMELBAK, FLOW, GRAVITY, GIRO, Fischer, Nordica, TECNICA, SALICE, BURTON, Carrera, SUUNTO, POLAR, Casio, DEUTER, BOTAS, Salomon, BELL, DALBELLO, ALPINA, Dynastar, Fischer. Provozujeme servis lyží a snowboardů, půjčovnu lyží, snowboardů a běžek.

Sm systém a masáže praha

Masáže, SM Systém, Dornova metoda, Jóga, Kurzy – Katalog Stop Bolesti Zad nabízí terapie a kurzy: Masáže, SM Systém, Dornova metoda, Jóga. Dále nabízí jak cvičit břicho, stehna, záda, prsa, krční páteř, hallux valgus. Díky cvičení SM systém můžete odstranit bolesti zad, hlavy (migréna), břicha (žaludku),, kolene a kloubů. Cvičení doma, pro těhotné, pro seniory, pro maminky, pro sportovce.

Načítání trvalo 0.0719 sekund.