+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Online cvičení

Klíčová slova: Online cvičení, zumba, aerobik, bosu, power plate,

E-mail: online.cviceni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2010

Popis: Stránky Online cvičení Vám nabízejí informace o nejnovějších druzích cvičení, jako je zumba, power plate, vacushape, ale také o oblíbeném aerobiku, józe, tai-či, pilates aj. Získejte přehled o cvičení, hubnutí a zdravém životním stylu.

Web: www.online-cviceni.cz/

Další související informace

Webkamery

webkamera, webkamery, webové kamery, kamery online – Webkamery na českých a slovenských sjezdovkách, vyhledávač ubytování na horách. Hledáte ubytování v Tatrách na Slovensku, v Beskydech na východě Moravy nebo kdekoliv jinde? Podívejte se našimi webkamerami, jak to tam aktuálně vypadá.

Online prodej elektro - Roadstarshop.cz

roadstar, sencor, online prodej, eshop – Internetový obchod se sortimentem černé elektroniky nejrůznějších světových značek. Autorádia, gramofony, chůvičky, bezdrátové telefony, DVD, přenosné televize a další. Specializace na značky Sencor, STELL, Strong, Smarton, Roadstar, Soda Stream, Ore

Ladys fitstudio

Power plate, crosstrenažer, rotoped, běžecký pás – Fitstudio zabývající se hlavně cvičením na strojích Power plate, rozcvičení a docvičení v kardio zóně na běžeckém pásu, crosstrenažéru nebo rotopedu. První lekce je zdarma, možnost slevy s permanentkou.

Načítání trvalo 0.0621 sekund.