+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Online fotbalový manažer

Klíčová slova: fotbal, online manažer, soccer project, blog

E-mail: misa.zeleny@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. z??? 2009

Popis: Oficiální stránky populárního fotbalového týmu BigStrongGreenMouse na Soccer Projectu. Přidejte se i vy a vytvořte si svůj vlastní tým. Nakupujete hráče, uzavíráte s nimi smlouvy, hrajete ligu a vyhráváte poháry. Tak na co ještě čekáte?

Web: www.bsgm.info/fotbal/

Další související informace

Sportovní výsledky

fotbal, hokej, golf, tenis, atletika, sázky – Na mém blogu naleznete aktuální sportovní výsledky. Sportovní aktuality: fotbal, hokej, golf, tenis, atletika, sázky, motosport, basketbal, NBA, NHL, poker, Texas holdem. Nabízím tipy na výsledky utkání.

Fotbalové výsledky živě

fotbal, fotbal živě, fotbal výsledky, sázení – Pravidelně poskytujeme aktuální fotbalové výsledky. Oblíbenou sekci dále tvoří tipy zdarma, které přináší inspiraci pro všechny sázkaře. Pobavit se naopak můžete u nejrůznějších sportovních videí, která zachycují netypické situace.

Autorizovaný eshop Umbro

fotbal, umbro, kopačky, dres, míč, trenky, stulpny – E-umbro.cz je autorizovaný internetový obchod značky Umbro. Vybrat si můžete z bohaté nabídky obuvi, textilu a doplňků pro sport i každodenní nošení. Zejména se zaměřujeme na nabídku kvalitního a stylového vybavení pro fotbalisty.

Načítání trvalo 0.0671 sekund.