+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Orientální - břišní tanec

Klíčová slova: Orientální - břišní tanec Taneční studio Farah Lib

E-mail: studio@brisnitancefarah.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2009

Popis: Orientální - břišní tanec Taneční studio Farah Liberec, taneční kurzy, výuka, vystoupení.Orientální - břišní tanec Taneční studio Farah Liberec, taneční kurzy, výuka, vystoupení.Orientální - břišní tanec Taneční studio Farah Liberec, taneční kurzy, výuka, vystoupení.

Web: www.brisnitancefarah.cz/

Další související informace

ŽIVÁ HUDBA - Nová tchýně

živá hudba , kapela svatební , taneční tanec ples – Živá hudba pro svatby plesy a taneční zábavy. Hrajeme pop rock disco evergreeny a swing. Disponujeme vlastní aparaturou a efektovým osvětlením. Hrajeme na profesionální úrovni ve složení 3-5 hudebníků včetně 2 zpěvaček. Ukázky a aktuální termíny jsou na našem webu.

Unoreal - reality

Unoreal - realitní kancelář, Brno, nemovitosti – Realitní kancelář Unoreal – nabízíme nemovitosti v Brně a jeho nejbližším okolí. Poradíme s financováním nemovitostí, úvěry, hypotéky, pojištění. Najdeme Vám nemovitost podle Vašich požadavků.

Taneční boty

taneční boty, salsa boty, boty na tanec, tanec – Více jak 350 tanečních tanečních bot za skvělé ceny. Ručně vyráběné boty na trénink i soutěž, které jsou ozdobou tancování. V naší nabídce naleznete boty ideální na salsu. Nabízíme rovněž širokou nabídku tanečních bot pro děti!

Načítání trvalo 0.0679 sekund.