+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Orientální - břišní tanec

Klíčová slova: Orientální - břišní tanec Taneční studio Farah Lib

E-mail: studio@brisnitancefarah.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2009

Popis: Orientální - břišní tanec Taneční studio Farah Liberec, taneční kurzy, výuka, vystoupení.Orientální - břišní tanec Taneční studio Farah Liberec, taneční kurzy, výuka, vystoupení.Orientální - břišní tanec Taneční studio Farah Liberec, taneční kurzy, výuka, vystoupení.

Web: www.brisnitancefarah.cz/

Další související informace

Opltova taneční škola

tanec taneční kurzy oplt kultura waltz samba polka – Taneční škola pořádá taneční kurzy pro mládež a dospělé v Obecním domě a hotelu Legie v Praze. V tanečních kurzech jsou vyučovány standardní a latinskoamerické tance. Naučíte se taneční kroky pro tance polka, valčík, waltz, tango, foxtrot, sambu, rumbu, cha-cha, jive. Pořádáme základní, pokračovací a speciální taneční kurzy a také základní taneční rychlokurzy pro dospělé páry. Speciální taneční kurz v párech doporučujeme jako průpravu do sportovních tanečních klubů. Zápis do tanečních kurzů Opltovy taneční školy po internetu, telefonicky nebo osobně!

Hotel Palace Grand - Kúpe

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec – Hosté Hotelu Palace Grand si mohou užít luxus nově otevřeného hotelu. Z většiny pokojů je neopakovatelný výhled přímo na Lomnický Štít. Hotel je přímo spojen s tenisovou halou, bowlingem a moderně vybaveným fitness centrem. Standardně mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé procedury v rámci lázeňského komplexu a kosmetických služeb. Pro děti je připraven dětský koutek. Hotel zajišťuje mnoho dalších doplňkových služeb např. směnárnu, úschovnu cenných předmětů, sekretářské služby aj.

Studio Oriflame Olomouc

oriflame, olomouc, kosmetika, studio olomouc – Výdej balíků pro kosmetické poradce, prodej katalogů, info a poradenství pro veřejnost. Dále nabízíme líčení, diagnostiku pleti, možnost pracovní příležitosti v našem týmu, novinky a výrobky k vyzkoušení. Uvítáme vás v moderních prostorách Aquaparku Olomouc.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.