+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Osobní fitness trenér

Klíčová slova: Osobní fitness trenér Praha, Výživový poradce

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2012

Popis: Pokud hledáte fitness trenéra, který Vám pomůže shodit nadbytečná kila, zformuje postavu, dostane do kondice, zvýší sebevědomí, tak jste tu správně. Jmenuji se Štěpán Vaňous a dle vašich možností a cílových požadavků, Vám sestavím trénink ušitý na míru. Pomohu Vám v kompletní oblasti fitness. S mojí pomocí brzy dosáhnete Vašeho cíle.

Web: www.fitness-steve.cz/

Další související informace

Osobní Trenér Brno

osobní trenér, brno, fitness, kondičné trenér – Nabízíme práci osobního kondičního trenéra, vhodné jak pro profesionální sportovce tak pro začátečníky. Specializujeme se na instrukci fitness cvičení a lední hokej. Na stránkách najdete také informace ohledně zdravého životního stylu.

Osobní trenér Praha

osobní trenér, dietolog, Praha, fitness trenér – Vladimír Hirka - osobní trenér a dietolog působící v Praze. Autor projektu Active Wellness a majitel vzdělávacího centra. Má více než 15 let praxe v oboru, stal se osobním trenérem mnoha celebrit a vystupoval i v pořadu Karla Šípa.

Centrum přes zdraví

hubnutí, výživový poradce Praha, hubnutí praha – Hubnutí může být opravdu zábava, když víte, jak Vaše tělo funguje! Poskytujeme individuální poradenské služby pro zlepšení fyzické kondice, pevnější zdraví a lepší postavu. Kontaktujte nás a pomůžeme i Vám najít bezpečné a nenáročné řešení!

Načítání trvalo 3.0196 sekund.