+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Osobní fitness trenér

Klíčová slova: Osobní fitness trenér Praha, Výživový poradce

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2012

Popis: Pokud hledáte fitness trenéra, který Vám pomůže shodit nadbytečná kila, zformuje postavu, dostane do kondice, zvýší sebevědomí, tak jste tu správně. Jmenuji se Štěpán Vaňous a dle vašich možností a cílových požadavků, Vám sestavím trénink ušitý na míru. Pomohu Vám v kompletní oblasti fitness. S mojí pomocí brzy dosáhnete Vašeho cíle.

Web: www.fitness-steve.cz/

Další související informace

Osobní trenér fitness

osobní trenér fitness a kulturistiky, fitcentrum, – Jitka Čtvrtečková je osobní trenér fitness a kulturistiky v Neratovicích. Nabízí individuální přístup, komplexní služby - sestavení tréninkového a stravovacího plánu, cvičení s osobním trenérem, konzultace v oblasti stravování a další služby.

Seznam výživových poradců

výživový poradce, dietlog, výživový poradce praha – Výživový poradce / dietolog, nebo také osobní kouč v oblasti zdraví a wellness. Je odborník, který vám pomůže při zavádění nových stravovacích návyků nejen po stránce nutriční, ale i praktické a technické.

Fitness Centrum Praha

Fitness centrum Praha, fitness centrum, fitness – Fitness Centrum Praha: solárium, infrasauna, fitness centrum. Posilovací stroje, jednoruční činky, klimatizované fitness, pronajmutí osobního trenéra. Horizontální solárium se středně intenzivním opalováním, bez většího rizika spálení pokožky. Infrasauna je perfektní při redukci vaší hmotnosti, za 30 minut saunováním spálíte až 600 kilokalorií!

Načítání trvalo 2.9241 sekund.