+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Osobní fitness trenér

Klíčová slova: Osobní fitness trenér Praha, Výživový poradce

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2012

Popis: Pokud hledáte fitness trenéra, který Vám pomůže shodit nadbytečná kila, zformuje postavu, dostane do kondice, zvýší sebevědomí, tak jste tu správně. Jmenuji se Štěpán Vaňous a dle vašich možností a cílových požadavků, Vám sestavím trénink ušitý na míru. Pomohu Vám v kompletní oblasti fitness. S mojí pomocí brzy dosáhnete Vašeho cíle.

Web: www.fitness-steve.cz/

Další související informace

Trenér pro mě

trenér trenéři fitness posilovna cvičení – Trenér pro mě - získejte možnost cvičit s trenéry podle své volby! Jsme dnes nejmodernější portál nabízející služby osobních trenérů. Licencovaní trenéři z Prahy a dalších měst ČR nabízí své služby.

Osobní trenér Praha

osobní trenér Praha, kondiční trénink, kondiční tr – ProRock Team Vám přináší profesionální kondiční a osobní trénink v Praze. Změňte svůj životní styl díky osobnímu (kondičnímu) trenérovi, který se Vám bude individuálně věnovat dle Vašich potřeb. Osobní trenér Praha, kondiční trénink

Fitness Centrum Praha

Fitness centrum Praha, fitness centrum, fitness – Fitness Centrum Praha: solárium, infrasauna, fitness centrum. Posilovací stroje, jednoruční činky, klimatizované fitness, pronajmutí osobního trenéra. Horizontální solárium se středně intenzivním opalováním, bez většího rizika spálení pokožky. Infrasauna je perfektní při redukci vaší hmotnosti, za 30 minut saunováním spálíte až 600 kilokalorií!

Načítání trvalo 0.0620 sekund.