+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Osobní fitness trenér

Klíčová slova: Osobní fitness trenér Praha, Výživový poradce

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2012

Popis: Pokud hledáte fitness trenéra, který Vám pomůže shodit nadbytečná kila, zformuje postavu, dostane do kondice, zvýší sebevědomí, tak jste tu správně. Jmenuji se Štěpán Vaňous a dle vašich možností a cílových požadavků, Vám sestavím trénink ušitý na míru. Pomohu Vám v kompletní oblasti fitness. S mojí pomocí brzy dosáhnete Vašeho cíle.

Web: www.fitness-steve.cz/

Další související informace

Osobní trenér fitness

osobní trenér fitness – Jako zkušený soukromý osobní trenér a poradce natural fitness, kulturistiky, přirozené stravy a přírodního léčení. Nabízím pomoc a radu všem, kteří potřebují zhubnout a posílit fyzičku. Poskytuji pomoc a radu všem, kteří se chtějí vrátit zpět do života plného zdraví, síly, krásy, radosti, štěstí a spokojenosti.

Osobni trenér fitness

trenér, fitness, osobní trenér fitness – • Osobní tréninkové hodiny • Sestavování individuálních tréninkových plánuů • Sestavování individuálních stravovacích plánů • Redukce tělesného tuku • Nabírání svalové hmoty • Tvarování postavy a rizikových partií, rýsování, hubnutí

Osobní trenér Praha 1

osobní trenér praha, fitness trenér praha, cvičení – Trenér kulturistiky a osobní fitness trenér praha 1 Vám nabízí výživové poradenství, poradenství v oblasti fitness, budování postavy, redukční program, kondiční program, regenerace, jóga, zdravotní cvičení, odstranění, bolestí zad, cvičení doma.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.