+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Osobní fitness trenér

Klíčová slova: Osobní fitness trenér Praha, Výživový poradce

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2012

Popis: Pokud hledáte fitness trenéra, který Vám pomůže shodit nadbytečná kila, zformuje postavu, dostane do kondice, zvýší sebevědomí, tak jste tu správně. Jmenuji se Štěpán Vaňous a dle vašich možností a cílových požadavků, Vám sestavím trénink ušitý na míru. Pomohu Vám v kompletní oblasti fitness. S mojí pomocí brzy dosáhnete Vašeho cíle.

Web: www.fitness-steve.cz/

Další související informace

Osobní trenér fitness

trenér, osobní trenér, osobní trenér fitness, – Osobní trenér fitness Praha s vámi řeší problémy s bolestí zad, rehabilitací a sportovním tréninkem. Váš osobní trenér fitness má připraveny fitness programy pro ženy v těhotenství, seniory, rehabilitaci, snižování váhy, sportovní trénink a řadu dalších.

Fitness Centrum Praha

Fitness centrum Praha, fitness centrum, fitness – Fitness Centrum Praha: solárium, infrasauna, fitness centrum. Posilovací stroje, jednoruční činky, klimatizované fitness, pronajmutí osobního trenéra. Horizontální solárium se středně intenzivním opalováním, bez většího rizika spálení pokožky. Infrasauna je perfektní při redukci vaší hmotnosti, za 30 minut saunováním spálíte až 600 kilokalorií!

Načítání trvalo 0.0561 sekund.