+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

outdoor fitness

Klíčová slova: venkovní posilovací stroje, outdoor fitness

E-mail: info@joslafitpark.com

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2011

Popis: Venkovní cvičební rehabilitační stroje pro všechny věkové kategorie. Venkovní posilovny pro veřejná prostranství, hřiště, parky, rekreační a sportovní areály, koupaliště, seniorské domy apod. Realizace na klíč - návrh, projekt, vizualizace, dodávka, instalace.

Web: www.joslafitpark.com

Další související informace

Happygrow

potřeby pro pěstování outdoor a indoor, growshop, – Nabízíme hydroponické a aeroponické systémy, osvětlení, lampy, výbojky, zářivky, ovládací a spínací jednotky, ventilace, rozvody, odhlučnění, ventilátory, pachové filtry a regulace. Dále hnojiva a substráty, rockwool grodan, zvlhčovače odvlhčovače, klimatizace. Zavlažovací systémy pro zavlažování všech druhů rostlin, predátory, stimulátory, ochrana rostlin. Vaporizéry, váhy, PH a EC metry a monitory, homeboxy a kompletní pěstební sestavy.

Outdoor fitnes prvky pro

outdoor, fitness, posilovací stroje, fit-park – Žijete zdravě? Chcte posilovat bez velké námahy a pod širým nebem? Potom právě pro Vás je naše nabídka outdoor fitness prvků pro Váš zdravý život. Nabízíme také outdoorové posilovací stroje pro seniory. Kdokoli může vyzkoušet sportování venku.

Lisovací stroje

lisovací stroje, lisovací stroj, stroje lisovací, – Společnost Moas cs s.r.o. dodává kvalitní lisovací stroje. Lisovací stroje Mäder pressen se vyznačují tuhostí konstrukce, přesným vedením a nízkou hlučností. Vyberte si lisovací stroje z naší rozmanité nabídky.

Načítání trvalo 0.1032 sekund.