+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Outdoor

Klíčová slova: lezení,turistika,cestování,fotogalerie,poznávání

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2008

Popis: Stránky o aktivitách v přírodě. Cestování, turistika, lezení, horolezení, poznávání, fotografie z cest, reportáže, seznámení,diskuze. Informace z cest a typy na výlety v ČR i ve světě. Přidejte svou fotogalerii či článek

Web: www.outdoor-activity.cz

Další související informace

Pohlednice z cest

cestování, Mexiko, Barma, Nový Zéland, Island – Fotografie a videa z cest po zajímavých a exotických místech. Plovoucí zahrady v Mexiku, pagody v Barmě, přírodní krásy Nového Zélandu, ledovce a gejzíry na Islandu, Francie, Itálie, ale i krásná místa České republiky.

Exotická dovolená

exotická,dovolená,cestování,oddych – Nabídka mořnosti cestování se den ode dne rozšiřuje. Někteří z nás si mohou dovolit i exotickou dovolenou, která je pro ostatní nad jejich možnosti. proto náš web přináší zajímavé tipy pro takovou možnost relaxace a oddychu.

Jasná bungalovy v Demänovské dolině

Ubytování,hotel,turistika,sport,výlety,ubytování – Bungalovy Jasná sú situované v národnom parku Nízke Tatry v Demänovskej Doline, len 500 m od lanoviek a zjazdoviek najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku Ski Jasná. 5 min pešo je zastávka, z ktorej pravidelne premáva skibus, v blízkosti sa nachádza malý obchodík na nákup nevyhnutných potrieb. V areáli je tiež reštaurácia Chata Lúčky.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.