+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

P-SPORT - Půjčovna lyží,

Klíčová slova: p-sport,půjčovna,lyží,skiservis,rokytnice nad Jiz.

E-mail: info@p-sport.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2011

Popis: V půjčovnách P-SKI-RENT v Rokytnici nad Jizerou je možné si v zimní sezóně vypůjčit sjezdové lyže a komplety, snowboardy, běžecké lyže, boby a další lyžařské doplňky. Součástí půjčovny lyžařských potřeb P-SKI-RENT je i testcentrum nových kvalitních lyží značek Atomic.

Web: www.skirent-rokytnice.cz

Další související informace

Půjčovna raftů a lodí - V

Otava,půjčovna,rafty,lodě,kanoe,Vltava – Půjčovna lodí a raftů pro splouvání řek Otava a Vltava, K zapůjčení je šestimístný raft Gumotex Colorado 450 nebo plastová kanoe Tydra, také pádla a barely (sudy). Dovoz o odvoz lodí podle potřeby, základní výcvik v ovládání lodí.

Nohejbal Ceska Trebova

Nohejbal, Ceska Trebova – Stranky venujici se nohejbalu v Ceske Trebove a okoli, turnaje, treninky domluva pomoci jednoducheho chatu primo na prvni strance. Stabilni zakladna nohejbalovych uzivatelu, kazdy je vitan , stavte se a dejte o sobe vedet

Půjčovna lodí Vltava

Půjčovna lodí Vltava, Půjčovna lodí – Půjčovna lodí Vltava - Odyseatour s ochotným personálem a dlouholetou vodáckou tradicí půjčování lodí na Vltavě, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Vltavě.

Načítání trvalo 0.0819 sekund.