+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Padání-seskoky padákem

Klíčová slova: Seskoky padákem,tandemové seskoky.

E-mail: padani@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2008

Popis: Adrenalinový zážitek,seskoky padákem,tandemové seskoky,propagační seskoky,kurzy seskoku padákem,dárkové poukaza na seskok padákem,historie parašutismu,fotogalerie,letecký humor,manuály ke stažení,dropzone Kolín.

Web: www.padani.wbs.cz

Další související informace

Tandemové seskoky

tandemové seskoky, seskoky padákem, adrenalinové s – Náš team je členem reprezentace ČR v parašutismu. Tandemové seskoky a vyhlídkové lety se pro Vás stanou nezapomenutelným zážitkem. Nabízíme i dárkové poukazy, které můžete darovat svým blízkým Tandemovy-seskok.cz. Tandemové seskoky a vyhlídkové lety se pro Vás stanou nezapomenutelným zážitkem Tandemovy-seskok.cz.

Paragliding Tandem

paragliding, tandemový seskok, tandemové seskoky – Paragliding v tandemu s profesionály, škola paraglidingu, prodej vybavení pro létání, firemní akce na míru v zajímavých lokalitách. Exkluzivní dárkové balení tandemového letu. Největší paraglidingové centrum v ČR.

Tandemový seskok Bratisla

tandemové seskoky, tandemové seskoky s profesionál – Nabízíme tandemové seskoky s profesionály v Bratislavě. Tandemové seskoky jsou originálním dárkem pro firmy i jednotlivce.Tandemové seskoky Kunovice,tandemový seskok Bratislava.Zážitek na který se nezapomíná.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.