+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paintball Klub Milovice

Klíčová slova: Paintball Milovice Teambulding Paintball

E-mail: zbynek@paintball-milovice.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2008

Popis: Chceš si zahrát adrenalinovou hru paintball? Tak si zahraj paintball u nás v Milovících ! Najdeš nás v bývalé sovětské radarové základně ve vojenském prostoru u Milovic v Jiřicích cca 25km od Prahy. Tato dřívější vojenská základna v těsné blízkosti Milovic o celkové rozloze 6.000m2 byla pro zraky veřejnosti dlouhá léta přísně utajovana. Nyní slouží jako základna pro všechny fandy nejen military paintballu, máš tak možnost se do těchto prostor nejen dostat, ale na vlasní kůži si můžeš vyzkoušet a zahrát tuto super ADRENALINOVOU HRU - Paintball ! Navíc přímo v military paintball centru ve vojenském prostoru Milovice na 6 hřištích.. V areálu Jiřice se dosud nachazí zachovalý PROTIATOMOVÝ BUNKR o objemu 5.000m3, na kterém byl umístěn radar protiletecké obrany sovětských vojsk. Jedině u nás můžež objevit to co před námi sověti dlouhá léta utajovali, navíc v původním nemněném stavu. Naše unikátní 4 hřiště o rozloze 6.000m2 v arealu Jiřice, zajistí adrenalin nejen na jeden víkend. To vše s kompletním občerstvením pro Tebe a Tvé přátele. Mimo jiné je zde i hangár, ve kterém byl umístěn plně funkční nosič atomové RAKETY SS20. Více na www.paintball-milovice.cz

Web: www.paintball-milovice.cz

Další související informace

Růst svalové hmoty

proteiny na růst svalů, kreatin, l carnitin, růst – Internetový obchod s výživou a nutričními doplňky pro všechny sportovce a vyznavače zdravého životního stylu. Vše pro kulturistiku, box, bojové sporty, cyklistiku, H.E.A.T., atletiku, plavání a další sporty.

Hotel Eduard v Bělé pod Pradědem

Hotel Eduard ,ubytování v Bělé pod – Hotel Eduard se nachází v ekologicky chráněné krajinné oblasti hrubého Jeseníku, přímo v srdci horského střediska Bělá pod Pradědem,Hotel Eduard nabízí ubytovací služby evropského standardu s celkovou kapacitou 90 míst, která je rozdělena na dvou až šesti lůžkové, vkusně zařízené pokoje ve dvou kategoriích. Pokoje typu A mají vlastní sociální zařízení, pokoje B mají sociální zařízení společné. Vybavení pokojů včetně WC a sprch je na velmi dobré úrovni a odpovídá standardu ***.Cena za pokoj včetně snídaně.

Peter Komora

Krb a krby – Zabýváme se stavbou krbů, pecí, prodejem krbových vložek, kamen a příslušenství. Především se věnujeme stavbě horkovzdušných, teplovodních, akumulačních krbů a krbů, hypokaustov, kachlových kamen a sporáků. Krby stavíme s důrazem na bezpečnost, kvalitu, přesnost a design. Levný krb neznamená i dobrý krb. Svou činnost jsme rozšířili o stavbu zahradních krbů. Jak vyučení kamnář jsme členy Slovenské cechu kamnářů a kamnáře. Je to jeden ze tří fungujících cechů na Slovensku. Zákazníkovi nabízíme kompletní servis od návrhu přes realizaci, s dodávkou stavby na klíč. Výběrem spolehlivých dodavatelů, kvalitních certifikovaných materiálů, pravidelným vzděláváním, a množstvím zkušeností jsme schopni splnit skoro všechny Vaše sny. Víme, že spotřebič si nekupujete na rok a ani na dva a proto stavíme a prodáváme jen certifikované a kvalitní materiály. Jako jednou jeden moudrý člověk řekl: Vzpomínka na dobrou kvalitu trvá déle než radost z nízké ceny. Dejte si ruku na srdce a zeptejte se sami sebe: Dám se operovat druhotným chirurgem jen proto, že je levnější? Krb nebo kamna je na Vašem výběru. My Vám můžeme poradit, nebo doporučit optimální řešení. Když si představíte, že ušetříte peníze za energie, zvýšíte cenu Vaší nemovitosti a ještě si budete moci večer posedět u plápolajícího ohně a dát si pohár vínka, tak není nad čím váhat. Naši zákazníci vědí, že krby a kamna dokáží na sebe vydělávat a Vy se stanete energicky nezávislými. Od našich zákazníků nemáme zatím žádné negativní zkušenosti. Stavby realizujeme převážně na Slovensku. Často se nám stává, že chodíme přestavovat (nanovo postavit) krb po neznalých mistrech. Při takové přestavbě se dostáváte skoro na dvojnásobnou cenu. Uvedený příklad stojí za zamyslet ení, co jste si za peníze investované navíc mohli dopřát Vy a Vaše rodina.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.