+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paintball Klub Milovice

Klíčová slova: Paintball Milovice Teambulding Paintball

E-mail: zbynek@paintball-milovice.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2008

Popis: Chceš si zahrát adrenalinovou hru paintball? Tak si zahraj paintball u nás v Milovících ! Najdeš nás v bývalé sovětské radarové základně ve vojenském prostoru u Milovic v Jiřicích cca 25km od Prahy. Tato dřívější vojenská základna v těsné blízkosti Milovic o celkové rozloze 6.000m2 byla pro zraky veřejnosti dlouhá léta přísně utajovana. Nyní slouží jako základna pro všechny fandy nejen military paintballu, máš tak možnost se do těchto prostor nejen dostat, ale na vlasní kůži si můžeš vyzkoušet a zahrát tuto super ADRENALINOVOU HRU - Paintball ! Navíc přímo v military paintball centru ve vojenském prostoru Milovice na 6 hřištích.. V areálu Jiřice se dosud nachazí zachovalý PROTIATOMOVÝ BUNKR o objemu 5.000m3, na kterém byl umístěn radar protiletecké obrany sovětských vojsk. Jedině u nás můžež objevit to co před námi sověti dlouhá léta utajovali, navíc v původním nemněném stavu. Naše unikátní 4 hřiště o rozloze 6.000m2 v arealu Jiřice, zajistí adrenalin nejen na jeden víkend. To vše s kompletním občerstvením pro Tebe a Tvé přátele. Mimo jiné je zde i hangár, ve kterém byl umístěn plně funkční nosič atomové RAKETY SS20. Více na www.paintball-milovice.cz

Web: www.paintball-milovice.cz

Další související informace

Outdoor trénink

Outdoor trénink,zdokonalování managementu, – Naše webová stránka je věnována outdoor tréninku. Outdoor trénink slouží k výuce a zdokonalování manažerů. Je také jednou z možností, jak si uvědomit své přednosti a slabiny. Naše webová stránka je věnována outdoor tréninku. Outdoor trénink slouží k výuce a zdokonalování manažerů. Je také jednou z možností, jak si uvědomit své přednosti a slabiny.

České pojištění

české pojištění, cestovní pojištění, povinné ruče – Cestovní pojištění má statut nepovinného uzavření pojistky s početí dobrovolnosti. Je na každém jedinci, zda si uvedené pojištění smluvně sjedná nebo nikoliv - před plánovanou cestou do zahraničí.Cestovní pojištění má statut nepovinného uzavření pojistky s početí dobrovolnosti. Je na každém jedinci, zda si uvedené pojištění smluvně sjedná nebo nikoliv - před plánovanou cestou do zahraničí.Cestovní pojištění má statut nepovinného uzavření pojistky s početí dobrovolnosti. Je na každém jedinci, zda si uvedené pojištění smluvně sjedná nebo nikoliv - před plánovanou cestou do zahraničí.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.