+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paintball Mekka

Klíčová slova: paintball pardubice, paintball hradec kralové

E-mail: paintball-mekka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2010

Popis: Nabízíme komletni služby v oblasti paintballu. Pořádání paintballovych akcí pro firmy i pro veřejnost. Profesionální instruktoři, spolehlivé vybavení. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka a kvalitní a rychlé služby.

Web: paintball-mekka.cz/

Další související informace

Paintballbanka.cz

paintballbanka, banka paintball, paintball v Praze – Paintballbanka.cz unikátní paintballové hřiště v Praze, které nabízí neobyčejný paintballový zážitek v bývalé bance. Ke hře je plná výbava paintballová zbraň, ochranná maska, kombinéza, rukavice. K dispozici slevové akce, bonusy pro organizátora.

Jazykové kurzy Chrudim

Jazykové kurzy Chrudim a Hradec Králové – Jazykové kurzy Chrudim a Hradec Králové nabízí Kolumbus jazyková agentura s.r.o.. Široká nabídka kurzů Angličtiny, Němčiny, Ruštiny, Italštiny, Francouzštiny a dalších jazyků. Jazykové kurzy probíhají v Chrudimi, Hradci Králové a v okolních městech.

Restaurace a ubytování HK

firemní akce, ubytování, hradec králové – Nově zrekonstruovaná restaurace s penzionem s tradicí sahající do prvorepublikového období se nachází v rozmanitém prostředí na pokraji lesa v Malšovicích. Zděná Bouda, Hradečnice 633, 500 09 Hradec Králové 9

Načítání trvalo 0.0703 sekund.