+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paintball Mekka

Klíčová slova: paintball pardubice, paintball hradec kralové

E-mail: paintball-mekka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2010

Popis: Nabízíme komletni služby v oblasti paintballu. Pořádání paintballovych akcí pro firmy i pro veřejnost. Profesionální instruktoři, spolehlivé vybavení. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka a kvalitní a rychlé služby.

Web: paintball-mekka.cz/

Další související informace

Paintballbanka.cz

paintballbanka, banka paintball, paintball v Praze – Paintballbanka.cz unikátní paintballové hřiště v Praze, které nabízí neobyčejný paintballový zážitek v bývalé bance. Ke hře je plná výbava paintballová zbraň, ochranná maska, kombinéza, rukavice. K dispozici slevové akce, bonusy pro organizátora.

Teamgame Teambuilding

Teambuilding, firemní akce, paintball – Organizace firemních, outdoorových a teambuildingových akcí. Paintball, čtyřkolky, vojenská technika, slaňování, střelnice, střelba z raketometu, luky, kuše, lanové dráhy, airsoft, občerstvení, dopravana místo akce, ubytování. Akce po celé ČR nebo v našich areálech u Prahy.

Paintball-zone

paintball hradec králové, krytý paintball – Jsme jediná paintballová hala ve východních Čechách. Paintball u nás vás bude bavit. Nabízíme velmi příznivé ceny. Paintball u nás v Černožicích si může zahrát opravdu každý. Paintball je zábava které vás chytne a nepustí. Pojde si zahrát paintball k nám.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.