+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paintball team Milovice

Klíčová slova: paintball, paintball Milovice

E-mail: martin.pomahac@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2009

Popis: Chcete prožít nevšední den plný napětí, zážitků, ale i adrenalinu? Přijďte se k nám odreagovat a zahrát si s námi paintball do areálu Tankodrom Milovice! Nabízíme zapůjčení vybavení, pronájem hřiště a mnoho dalších zajímavých činností!

Web: www.paintballteammilovice.cz

Další související informace

Paintball TORCAT Cheb

paintball, cheb, eger, gotcha, klášter, Habartov – PAINTBALL pro Cheb a okolí. Paintballové hřiště v bývalém vojenském prostoru, k dispozici je budova, zajíždíme však i na lokality podle výběru hráčů (Aš, Libá, Sokolov, Březová, Habartov...) Celoroční provoz

FC Mokrá-Horákov

fotbal Mokrá-Horákov – Oficiální webová prezentace fotbalového oddílu FC CVM Mokrá-Horákov. V sezóně 2011/12 hrajeme okresní přebor Brno-venkov. Informace o aktuálním dění v klubu, výsledky odehraných zápasů a soupisky mužstev.

Paintball Krkonoše Vidoch

Paintball – Pořádáme paintball jak pro širokou veřejnost formou otevřených turnajů, tak i uzavřené akce pro rodiny s dětmi, nebo pro skupiny kamarádů, party sportovců a taktéž firemní teambuildingové akce s možností ubytování a stravování v našem pensionu, který se nachází nedaleko od naší paintball arény.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.