+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paintball TORCAT Cheb

Klíčová slova: paintball, cheb, eger, gotcha, klášter, Habartov

E-mail: torcat@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2010

Popis: PAINTBALL pro Cheb a okolí. Paintballové hřiště v bývalém vojenském prostoru, k dispozici je budova, zajíždíme však i na lokality podle výběru hráčů (Aš, Libá, Sokolov, Březová, Habartov...) Celoroční provoz

Web: www.torcat.cz

Další související informace

Slověnický mlýn

paintball, lanový park, aquazorbing, lukostřelba – Slověnický mlýn - paintball, lanový park, aquazorbing COP Slověnický mlýn nabízí vysoký lanový park, lanový park pro děti, lanovkový svět, aquazorbing, paintball a další aktivity jako např. lukostřelba, outdoorové programy pro školy a školky, firmy, veřejnost.

Dětské-lyže.cz

Blizzard, Rossignol, Roxy, Giro, Nordica, Tecnica – Eshop se specializuje na lyže, snowboardy, helmy, běžky, lyžařské boty, lyžařské brýle, cyklistické přilby, batohy, hodinky, běžecké lyže značek: ATOMIC, BLIZZARD, ROSSIGNOL, ROXY, SPORTEN, Elán, CAMELBAK, FLOW, GRAVITY, GIRO, Fischer, Nordica, TECNICA, SALICE, BURTON, Carrera, SUUNTO, POLAR, Casio, DEUTER, BOTAS, Salomon, BELL, DALBELLO, ALPINA, Dynastar, Fischer. Provozujeme servis lyží a snowboardů, půjčovnu lyží, snowboardů a běžek.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.