+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paintballbanka.cz

Klíčová slova: paintballbanka, banka paintball, paintball v Praze

E-mail: odkazy@blueghost.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2008

Popis: Paintballbanka.cz unikátní paintballové hřiště v Praze, které nabízí neobyčejný paintballový zážitek v bývalé bance. Ke hře je plná výbava paintballová zbraň, ochranná maska, kombinéza, rukavice. K dispozici slevové akce, bonusy pro organizátora.

Web: www.paintballbanka.cz

Další související informace

Hotel Golf

ubytování,ubytování v praze,hotel,hotel v praze – Hotel Golf je tradiční Pražský hotel, který je situován blízko centra,letiště a 200m od golfového hřiště. Hotel má 170 pokojů se 400 lůžky. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, telefonem, TV/Sat a Wifi, hotel má bezbariérový přístup a výtah. K dispozici dále restaurace a la carte, lobby bar a předzahrádka. Na objednání průvodcovské služby, taxi. Neplacené parkoviště.

Taxi call

taxi, Taxi, Taxik, taxik, taxík. taxi v Praze – Vaše Taxi služba v Praze , která stálým zákazníkům neúčtuje čekání a tím výrazně uspoří Vaše náklady. Staňte se proto i Vy stalým zákazníkem firmy Call taxi a taxi objednávejte na telefonu 777822289. Taxi služba vysoké kvality.

Pension 21 v Praze

Pension 21,ubytování v Praze ,ubytovani,Praha, – Pension 21 se nachází v Praze 8 u Čimického háje, 10 minut pěšky od ZOO Praha, Trojského zámkuRodinný pension nabízí kvalitní levné ubytování v klidné části Prahy . Výborné spojení do centra - BUS / Metro C - max. 20 minut. Zoologická zahrada 10 min pěšky. Nabízí ubytování ve dvou a trojlůžkových pokojích s TV, internetem, chladničkou, sociálním zařízením.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.