+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paragliding - Slovakia

Klíčová slova: Paragliding, Chopok, Liptov, Lietanie, paraglajdin

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2012

Popis: Paraglidingova skola M-fly. Absolvujte kurz pod vedenim profesionalov v najlepsej lokalite na Slovensku - Chopok v Nizkych Tatrach. NAsa skola ma najdlhsiu historiu na Slovensku a tie najlepsie referencie.

Web: www.m-fly.sk

Další související informace

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Půjčovna lodí Vltava

Půjčovna lodí Vltava, Půjčovna lodí – Půjčovna lodí Vltava - Odyseatour s ochotným personálem a dlouholetou vodáckou tradicí půjčování lodí na Vltavě, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Vltavě.

Výprodej kol

výprodej, horská kola,jízdní kola, trekinkova kola – Výprodej jízdních kol a prodej za akční ceny. Kola-výprodej.eu Vám přináší aktualizované akční nabídky a výprodeje pečlivě vybraných prodejců, u nichž pořídíte jízdní kolo za nejlepší ceny na trhu. U nás si vyberete z nabídky všech typů jízdních kol, ať již jde o kola horská, silniční nebo trekingová.

Načítání trvalo 0.0541 sekund.