+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paragliding - Slovakia

Klíčová slova: Paragliding, Chopok, Liptov, Lietanie, paraglajdin

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2012

Popis: Paraglidingova skola M-fly. Absolvujte kurz pod vedenim profesionalov v najlepsej lokalite na Slovensku - Chopok v Nizkych Tatrach. NAsa skola ma najdlhsiu historiu na Slovensku a tie najlepsie referencie.

Web: www.m-fly.sk









Další související informace

Paragliding Tandem

paragliding, tandemový seskok, tandemové seskoky – Paragliding v tandemu s profesionály, škola paraglidingu, prodej vybavení pro létání, firemní akce na míru v zajímavých lokalitách. Exkluzivní dárkové balení tandemového letu. Největší paraglidingové centrum v ČR.

ADZ-FLY Paragliding

paragliding, škola paraglidingu, kurz paraglidingu – ADZ FLY je profesionálna paraglidingová škola. Ponúkame kurzy paraglidingu, tandemové lety, paraglidingovú výstroj a neopakovateľné zážitky. Máme super služby a skvelé ceny! Ak chcete zažiť niečo skvelé, skúste paragliding!

Pilates M yoga Liberec

pilates, yoga, cvičení, reformer, Míša Nováková, – Cvičení pilates a yogy v Liberci. Certifikovaný pilates instruktor Míša Nováková Vás vítá v novém studiu pilates M yoga. Nabízíme cvičení na stroji reformer. Cvičení pro harmonii těla i ducha. Přijďte si zacvičit.

Načítání trvalo 0.0837 sekund.