+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paragliding Tandem

Klíčová slova: paragliding, tandemový seskok, tandemové seskoky

E-mail: info@paragliding-tandem.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2009

Popis: Paragliding v tandemu s profesionály, škola paraglidingu, prodej vybavení pro létání, firemní akce na míru v zajímavých lokalitách. Exkluzivní dárkové balení tandemového letu. Největší paraglidingové centrum v ČR.

Web: www.paragliding-tandem.cz

Další související informace

Tandemové seskoky Praha

tandemové seskoky, tandemový seskok, tandem – Tandemové seskoky ze 4 km na letišti v Kolíně. Pro tandemový seskok používáme moderní vybavení. Tandemový seskok, seskoky padákem, Kurz AFF a vyhlídkové lety dostanete od nás za skvělou cenu. Výborné zázemí ve středních Čechách.

Tandemový seskok

tandemový seskok, tandemové seskoky, tandem – Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život. Vyzkoušejte tandemové seskoky padákem s profesionály a skočte si bezpečně!Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život. Vyzkoušejte tandemové seskoky padákem s profesionály a skočte si bezpečně!Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život.

Letecká společnost

adrenalinové sporty, tandemové seskoky, padák, par – Jsme sdružení zabývající se adrenalinovými sporty, tandemovými seskoky,výcvikem parašutismu. Připravujeme kurzy, nejrůznější kulturní akce, expedice a setkání pro naše členy i širokou veřejnost. Dokážeme Vám zprostředkovat neuvěřitelné zážitky.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.