+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Peaceegg

Klíčová slova: Frisbee, Ultimate, Sport, Písek, Peaceegg

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2009

Popis: Od kelímků k titulu halových vicemistrů. Tak by se dala stručně charakterizovat raketová kariéra píseckého týmu pod vedením Marka Máry Holického. Obdivuhodné úsilí vkládají hráči jak do trénování, tak do organizace kvalifikačního turnaje Spring Spirit.

Web: www.peaceegg.net

Další související informace

Fiperpasta

těstoviny, sport, dieta, nízký glykemický index, h – FiberPasta - italské těstoviny s vysokým obsahem vlákniny, která je velmi účinná při hubnutí a dodržování sportovních a diabetických diet. Těstoviny mají nízký glykemický index - 23,5 a obsahují o 20 % méně kalorií než běžné těstoviny.

Tejpovací pásky

tejpovací pásky, tejpování, sport, fixace – Co to vlastně tejpovací páska je? Na jakém principu tejpovací páska funguje? Jak se tejpovací páska aplikuje a jak nám může pomoci?Co to vlastně tejpovací páska je? Na jakém principu tejpovací páska funguje? Jak se tejpovací páska aplikuje a jak nám může pomoci?

tipovanie tipy analýzy

tipy, stávky, analýzy, tipovanie, šport, tenis – poskytujem tipy a analýzy k športovým udalostiam. Uvedená stránka vznikla v apríly roku 2009. Pozostáva z rôznych sekcii. V sekcii analýzy a tipy sú uvádzané analýzy a tipy k jednotlivým sázkovým udalostiam.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.