+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Peaceegg

Klíčová slova: Frisbee, Ultimate, Sport, Písek, Peaceegg

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2009

Popis: Od kelímků k titulu halových vicemistrů. Tak by se dala stručně charakterizovat raketová kariéra píseckého týmu pod vedením Marka Máry Holického. Obdivuhodné úsilí vkládají hráči jak do trénování, tak do organizace kvalifikačního turnaje Spring Spirit.

Web: www.peaceegg.net

Další související informace

TV neuveris

sport, videa, zvirata, hudba, Mr.Bean – Hudební videa, zvířecí videa, Sport, TV, kreslené pohádky, Mr.Bean, Simpsnovi, Červený trpaslík, Přátelé, večerníček, nechutné, zajímavosti, Chalupáři, Herní thrailery, Filmové trailery, animované klipy

Letní sporty

sport, letní sporty – Seznam sportovních aktivit včetně letních sportů, podávající základní informace o značkách, zásadách a akcí v oblasti sportu pro začátečníky i pokročilé sportovce nebo jen zájemce o nové zážitky. Vše na jednom místě, na jediném serveru, u nás!

Ortezy a bandáže

Ortézy, bandáže, sport, rehabilitace, sport – Nákupem ortézy nebo bandáže svůj návrat nejen urychlíte, ale zároveň ochráníte svůj pohybový aparát před dalším poškozením. Před nákupem ortézy nebo bandáže je vhodné se poradit s odborníkem, který má s ortézami a bandážemi zkušenosti.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.