+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Peter Švajlen

Klíčová slova: Peter Švajlen, Peter Svajlen, profesionálny golfis

E-mail: svajlen.peter@internet.sk

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2010

Popis: Oficiálna stránka Petra Švajlena, profesionálneho hráča golfu. Nájdete tu bibliografiu Petra Švajlena, kalendár golfových turnajov, na ktorých hrá a výsledky z turnajov, ktoré odohral. Na stránke sú publikované články o Petrovi, ktoré boli uverejnené v médiách. Stránka ponúka možnosť dozvedieť sa viac o Petrovi Švajlenovi a komunikovať s ním formou odkazov. V blogu Peter Švajlen uverejňuje svoje komentáre o turnajoch a udalostiach. Na tomto golfovom webe sú zobrazené informácie o sponzoroch Petra Švajlena.

Web: www.petersvajlen.com

Další související informace

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 3.0258 sekund.